Nšťovíček - Profil | Út 30.11.2010 22:14:42
Karel - 30.9.2006 20:39:29 >> máš foto???
NPalky - Profil | Út 30.11.2010 22:00:14
Kaso >> asi sa nestavim..jedine, zeby nas nebolo dost na b-ball...na zdravie
Ntoliplzen - Profil | Út 30.11.2010 18:25:22
Feeder pokavaď možno s nejjemnější špičkou, vlasec 18, klasická průběžná montáž (pouze olovo s karabinkou, korálek, obratlík), návazec 40 cm na konci jednoháček a na něm nastražená mrtvá rybka za tlamku cca 8cm nejlíp střevle, hrouzek, plotička....
Njanzo - Profil | Út 30.11.2010 18:13:56
Kaso >> Je to zmazané. Vážne.
NKaso - Profil | Út 30.11.2010 18:12:39
janzo >> Zmaž to prosím ťa. Vážne.
Njanzo - Profil | Út 30.11.2010 18:09:53
Kaso >> Tento príspevok bol na žiadosť diktátora Kasa zmazaný (pod nátlakom).
Nj.sladkay - Profil | Út 30.11.2010 18:01:07
Kaso: jasne, ved hadam by si to nenechal zhnit vo vode. na kyslo a zavinace je vsetko dobre :)))
Nmexik - Profil | Út 30.11.2010 18:00:49
Nejraději je chytám na přívlač..ale úspěchy zatím nic moc..budu na tom muset příští rok více zapracovat:o)
NKaso - Profil | Út 30.11.2010 17:56:56
doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.11.2010 17:53:53 >> Jasné,nech tam je. Aj ked je malí neva,ja berem všetko :o)
Nj.sladkay - Profil | Út 30.11.2010 17:53:53
Kaso >> a sekas, az ked to ma v prdeli, ako na istotu :)
NKaso - Profil | Út 30.11.2010 17:39:06
janzo - >> Len a len na ťažko,to je ten najšportovejsí lov! A nechám ho pekne zažrať...:o)
NHorda - Profil | Út 30.11.2010 17:08:01
chytám na živou rybku, nejraději na kačenu, kvůli nejlepšímu načasování záseku ( jak se kača potopí sekám, rybka za hřbet), ještě používám na řece feder a mám okovanou rybku a rovněž hned sekám, na přívlač nějaký úspěchy taky na woby, na těžko chytám nerad
Njanzo - Profil | Út 30.11.2010 16:45:42
Tomak >> To znie naozaj dobre. Ďakujem Ti za odpoveď. Tiež som podobným spôsobom chytal a veľmi sa mi to páčilo. V budúcej sezóne sa tomu chcem venovať viac ako doteraz. Ešte raz vďaka za podrobný popis.
NTomak - Profil | Út 30.11.2010 16:39:58
janzo >> Tekouci pod splavem v hloubce cca hloubka 1,5m... Mivam to kus nadednem, pred betonovymi krychlemi (je tam takovej vracak a splavek se drzi, i kdyz neni nastraha na dne, priblizne na stejnem miste a vodni viry si s kouskem rybicky pekne hraji, takze to vypada, jako by ji furt unasel vír.
Ono se se splavkem da paradne poznat, kam ryba s nastrahou odjede a kdy ji zacne zazirat. A tehdy sekam. Pri zacatku zazirani.
Njanzo - Profil | Út 30.11.2010 15:58:09
Tomak >> Ahoj, to znie dobre. Chytáš takto na stojatej, alebo tečúcej vode?
NKaso - Profil | Út 30.11.2010 15:49:48
Palky >> Nene,vieš čo si dám..."kaso dutá awa-shima"
btw-zajtra prídeš? Príd.
NTomak - Profil | Út 30.11.2010 15:21:32
3-7g spláveček s 1 průběžným olůvkem, obratlíkem, větším jednoháčkem a půlkou nástražní rybičky.
NPalky - Profil | Út 30.11.2010 15:20:19
Kaso >> zmen si nick ako si mal donedavna "Kaso da buri-zon master"
NPalky - Profil | Út 30.11.2010 15:19:33
yvana >> 60-ku ostrieza vravis...hm..
Njanzo - Profil | Út 30.11.2010 9:58:17
Kaso >> Tak dobre teda, ďakujem za tvoj názor. Viem, že si veľký rybár a tvoje úlovky hovoria za teba a tak budem chytať zubáče už iba na ťažko. Nechcem byť nešportový voči rybám, ktoré síce aj tak nechytím, ale pre istotu.
NKaso - Profil | Po 29.11.2010 22:00:48
janzo - >> Jedine na ťažko. Všetko ostatné je nešportové!
Nyvana - Profil | Po 29.11.2010 17:00:58
janzo >> Já občas si myslím,že ty ruce vůbec nemám:-))
Nyvana - Profil | Po 29.11.2010 17:00:32
Kaso >> Kapry fotím páč je to konzumní ryba,ale dravci to už je jiná třída.Podívej se do obchodu kolik stojí kilo kapra a kolik kilo candoše.
Njanzo - Profil | Po 29.11.2010 16:59:09
yvana >> Závidím iba v dobrom, prajem Ti to. A chytať sa snažím, ale mám obe ruky ľavé :(
NKaso - Profil | Po 29.11.2010 16:58:34
yvana >> Hmmmmm... kapríky fotís a 60tku okúna nie?
Podozrivé :o)
Nyvana - Profil | Po 29.11.2010 16:57:42
janzo >> Nezáviď a chytej:-))
Njanzo - Profil | Po 29.11.2010 16:55:55
yvana >> Veľmi slušné úlovky. Úprimne závidím.
Nyvana - Profil | Po 29.11.2010 16:54:50
smradzjzd >> Bohužel já jsem,tak outlocitná,že dravce prakticky nefotím,tím ti můžu fotnout jedině ten zázračný prut,co svět neviděl:-)
Nyvana - Profil | Po 29.11.2010 16:36:07
janzo - >> Na vláčku mám moc pěkné úspěchy.skoro metrová štika,candoš taky skoro metr a okoun 60cm.Na to,že jsem letos začala,tak spokojenost.Zlepšovák žádný nemám,kam to fláknu,tam to fláknu.
Nj.sladkay - Profil | Po 29.11.2010 16:07:23
Kaso >> este sme zabudli na burizony a to si mozes vybrat ochutene alebo nie. no tie su iba pre fajnsmekrov :))
Njanzo - Profil | Po 29.11.2010 16:06:37
Kaso >> Jasné, že nie. A tak isto som myslel, že mnou už nadobro a vysoko pohŕdaš, odkedy si sa dozvedel, že chytám dravce aj na rybičky, no fuj!
NKaso - Profil | Po 29.11.2010 16:04:33
janzo >> A ty už si vto ani nedufal,že? :o)
Njanzo - Profil | Po 29.11.2010 16:03:25
Kaso >> Sakra Kaso, ty si to tu ale rozprúdil :) Si normálne vzkriesil túto otázku :)
NKaso - Profil | Po 29.11.2010 15:51:46
doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.11.2010 15:49:20 >> Tá pufa je taká športovejsia,tak že pufina je 1.
Nj.sladkay - Profil | Po 29.11.2010 15:49:20
Kaso >> presne ako hovoris! na kolienko alebo pufinu :)))
NKaso - Profil | Po 29.11.2010 15:40:28
skwor - 30.9.2006 20:42:41 >> Fakt pekný :o)))
Nmatch-oun - Profil | Po 29.11.2010 15:36:49
skwor - 30.9.2006 20:42:41 >> Hergot, macík...
Njanzo - Profil | Po 29.11.2010 15:26:41
Kaso >> Ja som to vedel! :)
NKaso - Profil | Po 29.11.2010 15:16:26
janzo - >> Na ťažko!
Njanzo - Profil | Po 2.10.2006 8:33:06
Ja osobne, som na privlac chytil iba dvoch zubacov a to na gumu od relaxu, kopyto c.2 a maly asi 40cm. Na tazko mam problemy ich zaseknut a to som uz skusal vela montazi a sposobov nastrazenia. V poslednom case som ale vyskusal feeder, mal som mnozstvo zaberov a vysoku uspesnost zasekov, ale zatial som mal na feeder iba ulovky do 50cm.
NErvin - Profil | Po 2.10.2006 8:07:50
Jak to tak vidím to chytání dravců na Sev.Moravě je velmi slabé.!?Jak jsem jel z Harty tak jsem se stavil na Dolním Benešově.Asi jsem byl na špatném místě vedle "rybáři!"dělali opravdu kravál.!!!Ahoj u vody.ERV.
Ntucnak11 - Profil | Po 2.10.2006 7:48:58
Ja chytam jen na gumy největšy uspěh na Skaličce 17 kousku za 3 h, největši 78 cm a tak to normalně někdy nezakopnu cely rok pokud nepojedu na soukromy revir a na Sleskou H.Včera bylisme na Sleske.H. s Harpunarem a mladšim tučnakem10 tak dostal jsem jednoho okounu mraky pare štiček nebylo to špatne.
NKobrik - Profil | Po 2.10.2006 3:49:34
Já zatím jen jednoho na foukanou kukuřici :-) Jinak za celý život 1 na přívlač (rotační stříbrná třpitka) a ten měl asi 30 cm :-( Když už na ně jdu cíleně na mrtvou, tak mě to berou štiky. Ne že bych si stěžoval, ale Candoškem bych taky nepohrdnul :-) Mimochodem kamarád co chytal 2 týdny zpátky vedle mě, tak chytl candoša 62 cm na dipovaný jahodový boilie :-) Naco mrtvá rybka :-)))))))))
NTopoľčanec - Profil | Ne 1.10.2006 18:20:53
Ervin základom môjho lovu zubáčov na prívlač je čln a sonar pokedy som chytal z brehu bola to stále slabota sem tam nejaký úlovok aj to väčšinou šťuka a hlavne veľká kopa stratených návnad keď som dal 20 kg šnúru už som netrhal ale zubáčov som prestal lapať sem tam šťuka tým tá silná šnúra nevadila vôbec. Základom môjho lovu je nájisť vhodné miesto kde by sa mohli vyskytovať poprípade ich priamo nájisť na stanovišti.Zásadne ich chytám cez deň najlepšie je od raňajšieho šera až do takej 10-11 hodiny Vláčievam aj k večeru ale to je znateľne slabšie. Ešte raz správne miesto je 80 % úspechu. Ak sa dá uprednostňujem woblere moje naj miesta sú zátoky plné koreňov tu zvolím wobler, ktorý ide tesne nad tými koreňmi a to je to pravé na ne. Samozrejme mám aj vyprošťovák - karabina so strapcom reťazí. Vo vodách nad 3 m používam gumy kopírujem s nimi dno ale viac sa mi osvedčilo ich ladne popoťahovať v stĺpci nad dnom v hĺbke asi 0,5-1 m od dna tu som zaznamenal veľmi veľa úlovkov. A môj hit tejto sezóny je ratlin tiež popoťahovaný 0,5 - 1 m od dna. Podľa mňa jemné popoťahovanie riprom na dne aby kalil vodu je hovadina - je to dobré jedina ak chcete lapnúť konár alebo koreň.Riper a ratlin sú dobré na hlbšie vody a teraz keď sa zubáče ťahajú do hlbšej vody. Ratlin má 2 trojháky a riper jeden jednohák a chytavosť je tomu aj priamo úmerná.
NZdenál | Ne 1.10.2006 10:39:49
Mira Rybář-příští týden to vyskouším,ale v okolí Slavkova to s těma candátama nebude asi moc horký.Mám štěstí spíš na menší kousky.Odpoledne skusím nějakého kapříka.
NMíra Rybář - Profil | Ne 1.10.2006 10:29:39
Zdenál - pletenku používám na celém návazci o prům. 0,08 mm., malé průběžné olůvko nad karabinkou a nebo vůbec žádné. Chytám je na feeder.
NBlondak - Profil | Ne 1.10.2006 9:26:05
Na tezko ziva ci mrtva rybicka.Zatim 78 cm takze cekam na toho nej...nej......
NZdenál | Ne 1.10.2006 8:01:23
Mira Rybář-a pletenku od rybyčky k prutu máš vyvedenou od hlavičky,nebo od ocásku?
NErvin - Profil | Ne 1.10.2006 7:47:53
Topolčanec.Prosim tě máš li chvilku napiš pár řádků o tvém způsobu chytání. Určitě né jen mě ale takových jako já nás je víc.!?.Dík předem.ERV:
NMíra Rybář - Profil | Ne 1.10.2006 7:10:19
xycht -Zdenál - já používám montáž s dvěma malými trojháčky a záběr sedí z 99%.Sekám hned po záběru a v žádném případě to nemá zažraný, ale jen na kraji.
NZdenál | So 30.9.2006 22:11:15
xycht-někdo říkal,že je lepší je napichnout za hlavičku.Prý ji od hlavy začíná žrát?
Nxycht | So 30.9.2006 21:30:58
Zdenál: myslim, že v tom problém asi nebude, pícháme je tak taky a zásek z 90ti procent sedí...
NZdenál | So 30.9.2006 21:19:20
Ja mam štěstí spíše na splávek,i když to skouším i ze dna. Z cca 8 jízd 1 candát. Nevím jestli správně píchám jednoháček kousek za hřbetní ploutev?
Nxycht | So 30.9.2006 21:12:25
Nejoblíbenější mrtvá rybka na těžko, nejlíp plotičku do 8cm, ouklej a nebo hrouzek....Zatim 65cm....ale kolega chytil 75cm na 15cm plotici na podvodním splávku :-)
Karel: 85cm nic moc? :-)
NTopoľčanec - Profil | So 30.9.2006 20:59:03
Prívlač jedine. Tento rok asi 100 zubáčov z nich najväčší 72 cm. Inak osobák 85 cm
NERVIN - Profil | So 30.9.2006 20:55:59
Na candáty mám velikou smůlu!Na přívlač jsem za celý život candáta nechytil!Zkouším jak na plavanou tak na těžko ato musím mít nejmíň 10 záběrů abych jednoho chytil.Teď jsem u 6tého výjezdu.Zkouším na položenou dát do tlamky kousek polystyrénu,aby se hlava kousek zvedla ode dna.Teď jsem si koupil dyp na candáty nevím jestli to bude dobrá investice!?Ahoj a chyť něco a napiš nám svůj příspěvek.ERV.
Nskwor - Profil | So 30.9.2006 20:42:41
Přívlač s twistrem nebo woblerem. Největšího mám zatím 90cm 6,5kg na wobler.
NKarel - Profil | So 30.9.2006 20:39:29
na těžko s živou rybičkou,nic, moc 85cm