Uprava cepice MRK

Prosim o upravu cepice v predu s logem MRK ale zda by se nemohlo dozadu nad zapinani jeste dosit prezdivka kazdeho kupujiciho.Predem dekuji za odpoved.
Autor diskuse: Forest - Profil , 25.9.2006 všeobecné - ostatní

Roman C. - Profil | Út 14.11.2006 15:44:03

squad>ok, super diky. Uplne jsem to z mailu nepochopil, zitra to posilam....

    squad - Profil | Út 14.11.2006 15:30:21

    Roman C- Squad chce dobírkou!

      Roman C. - Profil | Út 14.11.2006 15:06:53

      Dnes jsem rozeslal vsechny ksiltovky (na dobirku, nebo tem kteri platili prevodem). Zbyva me tu Forstty, Šmaky, carpdu, squad (u nej mam adresu, ale nevim jak to chce poslat..)

        Dusík | Út 14.11.2006 14:40:53

        Roman C - zítra jedu do města a budu posílat penízky převodem.

          marty101 | Út 14.11.2006 8:30:14

          Roman C: Adresa byla v tom prvním mailu. Nevadí, posílám znova.

            Mr.Stick - Profil | Út 14.11.2006 0:39:39

            @RC: Pohoda...žádnej spěch...jen jsem se ptal :o)

              Roman C. - Profil | Po 13.11.2006 23:07:51

              Georgino>jasne, vyplneno takze zitra ji posilam...

                Georgino II. - Profil | Po 13.11.2006 22:17:02

                RC:Zkus stihnout i tu moji pls :o)

                  Roman C. - Profil | Po 13.11.2006 22:15:54

                  Mr.Stick>dneska jela cepka pro ty kteri platili prevodem (tam je to jednodussi, jen se popise obalka...) U dobirek je to trosku slozitejsi - vyplnuje se slozenka a podaci listek a to je vzdycky vopruz, takze na tom pracuji dnes a zitra to jde na postu...

                    Frostty - Profil | Po 13.11.2006 21:48:52

                    už e na tom pracuje. co nejdřív, ted sem teprv zkouknul ten mail,omlouvam se

                      Georgino II. - Profil | Po 13.11.2006 21:39:26

                      RC:Sory, jsem na to uplně zapoměl.Už jsem ti poslal mail.

                        Mr.Stick the Second | Po 13.11.2006 21:27:29

                        @RC: A co já? :o) Už čapka jede?

                          Roman C. - Profil | Po 13.11.2006 21:21:28

                          marty101>me dorazil jen mail kde pises, ze jsi penize poslal, ale nemam tu nikde tvoji adresu....

                            marty101 | Po 13.11.2006 20:51:51

                            Moment, já ti posílal mail už ve středu a v pátek znova, hned po převodu peněz z konta. Nějaký infošum......

                              Roman C. - Profil | Po 13.11.2006 20:47:19

                              Zatim se me neozvali tito lidi skrz ksilt s nickem: marty101, carpdu, georgino, šmaky, hlinomaz, Frosty. Od vas me zatim nic nedorazilo a doufam, ze vam vsem dorazil muj mail ohledne hotovych ksiltovek...

                                Protektor - Profil | Ne 12.11.2006 14:48:38

                                chtel bych se domluvit s nekym na prevzeti cepice v brne.

                                  Fishky - Profil | Pá 10.11.2006 14:00:19

                                  JPfish: pěkně :) hlavně mi na tu mou šišatou palici čepice sedně squele, takže spokojenost, zítra ji prvně votestuju...(zhruba v půli odkazů máš foto s čepkou kolegi MrKose http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=90 )

                                    JPfish | Pá 10.11.2006 13:47:32

                                    Roman C)Díky moc, poslal jsem adresu a moc se těším.

                                    Kluci jak to vypadá,kdo je máte?Nechcete poslat fotku toho nicku na čepce,zajímá mě jak to vypadá,abych věděl na co se těšit,

                                      švec - Profil | Čt 9.11.2006 7:30:24

                                      A nechcete moje číslo účtu??:-))

                                        Aladin - Profil | St 8.11.2006 8:59:44

                                        Mě přišlo číslo účtu na mail....myslím, že to admini pošlou každému, kdo bude platit převodem.