Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NV.K. - Profil | St 24.1.2007 11:11:24

Budu to ja nebo nebudu?1000.-

    NAzbest - Profil | St 24.1.2007 11:09:23

    Tak se pomalu loučíme s lištou na pravé straně monitoru,protože za chvíli přelezem 1000 příspěvků a ukliděj nás pryč.Nicméně není nic snazšího,než si kliknout na "NEJLEPŠÍ" otázky a určitě budeme na první stránce.Rád se tam s Vámi budu dál potkávat a řešit světové záležitosti:-))

      NAzbest - Profil | St 24.1.2007 11:06:26

      Kóďa-není zrovna levnej a připrav se na to,že nastrojenej se blbě balí,protože ten díl s navijákem je i s nástavcem hrozně krátkej,takže jsem si na oba pořídil tubus od Ríši Konopáska,ale zase jeho vlastnosti Ti to bohatě vynahradí a ty originál špičky vydrží strašně.Navíc říkal Fanda,že se dají i sehnat.Koupíš ho za nejlepší cenu na FeederKlubu.

        NKóĎA - Profil | St 24.1.2007 8:59:50

        Azbest: viděl jsem ho několikrát na závodech a až v sobotu jsem se osmělil a zapůjčil si ho. A hned bylo jasno :-) i desingově jsem neviděl nic lepšího

          NAzbest - Profil | St 24.1.2007 1:42:23

          Já mám v heavy zkušenost jen s Mosellou Heavy Feeder 4,20,ale na Labe celkem kdekoli si troufnu s Middy Generic Carbon Live 3,60/3,90.

            Nb.gun - Profil | St 24.1.2007 0:16:01

            Zdravím místní feedraře, mohli byste mi poradit s výběrem prutu? Chytám převážně na stojáku, ale čas od času se vypravím na řeku a můj stávající medium proutek v některých situacích "nestíhá". Jde o spodní tok Labe (hlavně kolem Ústí), mělo by jít asi o heavy prut v 3,90 m, v cenové relaci do cca 3 tis. (koukal jsem na netu třeba na Trabucco Proxima CTY). Co byste doporučili?
            PS: Hlavně žádný Shimano...
            Díky

              NAzbest - Profil | Út 23.1.2007 23:14:04

              Kóďa-Middy Genetic Carbon Live 3,60/3,90 mám dva kousky a jsou to nejlepší pruty,co mám.

                NLouda - Profil | Út 23.1.2007 15:14:30

                KóĎA mam middy carp baggin machine 11-12,6 FT medium a light má totiž dvě kompletní špice a každá dvě ohebné špice a jsem velice spokojen

                  NPrášek - Profil | Út 23.1.2007 14:54:34

                  Azbest: Proč bys nechtěl Beast Master ?Přemýšlel jsem nad tím,že si koupím. Vyrábějí ho komunisti?

                    Ntomm - Profil | Út 23.1.2007 14:38:28

                    Já Ó haru vlastním a je to vynikající tvrdší kaprovej prut, docela by mě zajímalo kde má své hranice, protože s ní často dělám psí kusy. Myslím, že těch 10-60g je docela málo a vůbec bych se nebál na ni naložit i daleko víc. V době když jsem ji kupoval(asi před dvěma lety) tak jsem na našem trhu nic podobnýho nenašel, ta akce je hodně pěkná.Prostě mi ten prut sedí a lovcům kaprů ho doporučuju i ty špičky jsou moc pěkný.

                    Mimochodem, nevíte někdo jak by se daly sehnat špičky od Colmicu?

                      NKóĎA - Profil | Út 23.1.2007 14:23:44

                      Prur Middy GENETIC CARBON LIVE Feeder 360-390 a co tenhle. Jsem sice již skoro rozhodnutý, ale přeci jen...

                        NAzbest - Profil | Út 23.1.2007 11:08:53

                        Louda-milo Chromium 3,60 mám čtvrtej rok.Bez jediný chybičky,či závady a vlastnosti ideální.

                          NAzbest - Profil | Út 23.1.2007 11:07:35

                          Flea-O´Haru jsem nikdy neměl.Dostal jsem ji qánocům,ale rozhodně bych neváhal ani vteřinu.Beast master bych nechtěl ani zdarma.

                            NLouda - Profil | Út 23.1.2007 10:43:42

                            A co říkáte na Milo Chromium FD 3,90 medium

                              NKalimero | Út 23.1.2007 9:14:25

                              Profo:Technium Diaflash je docela dobrý,ty se jim povedli.A Catana taky není vyloženě špatná.

                                Nprofo - Profil | Út 23.1.2007 7:55:35

                                Kalimero : jeho reakce je předem jistá, protože on je zapřísáhlí anti shimanista. Mě osobně shimana ve feederu taky moc nesedí a nemám je zrovna v oblibě.

                                  NKalimero | Út 23.1.2007 7:29:39

                                  Profo:Čekám na názor Azbesta,ten O´Haru měl a snad ji má znova.

                                    NKalimero | Út 23.1.2007 7:27:33

                                    Profo: Jsem rád,že jsme se shodli.Ty nový šimána nejsou nic moc.

                                      Nprofo - Profil | Út 23.1.2007 6:52:58

                                      Flea : o´haru

                                        NKalimero | Út 23.1.2007 6:51:12

                                        Flea:O´Haru