oblečení graff

chtěl bych si na podzim zakoupit blečení této firmy,máte nějaké zkušenosti s těmito vyrobky???nebo poradte sikovné oblečení k vodě??dekuji za rady a odpovědi rett.rett
Autor diskuse: rett.rett - Profil , 27.7.2006 dravci - náčiní, doplňky
24 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Najk77 - Profil | Pá 15.1.2016 14:31:59

mám již několik let termoprádlo na brodění a max. spokojenost.... dokoupím určitě zas, až bude třeba

    NJPfish - Profil | Pá 15.1.2016 12:08:22

    Komu je zima na uši,tak doporučuji nepromokavou ušanku od téhle firmy.Momentálně je v akci.Mám ji doma a zatím po krátkém testu v terénu naprostá spokojenost.
    http://www.abos.cz/outdoor/odevy/cepice/64506-graff​-cepice-bratex-112-ob-vyprodej






      Nj.sladkay - Profil | Pá 10.10.2014 0:09:09

      P!F >> a mas vybraty model? uplne nepremokavy budes ak to ponorys do smoly tak akurat

        NP!F - Profil | Čt 9.10.2014 20:48:23

        Zajda >> Tu medvede? Kua ja som v perdeli skorovmadarsku, tu stretnes skorej zombika :o(

          NZajda - Profil | Čt 9.10.2014 20:34:53

          P!F >> Picni medvedza, zober mu kožuch a máš po starostiach. Na dlhšie rukávy picni dvoch..:-) Šak ich u vás máte dosť..:-)

            NP!F - Profil | Čt 9.10.2014 19:58:53

            ivanv 25,59 >> vdaka, u Stana som bol, ale nebudem mat do zimy cestu

              Nivanv 25,59 - Profil | Čt 9.10.2014 17:14:20

              P!F >> oblecenie graff predava lukas holly z cadce. spoj sa s nim. ja som bral v rybarskej predajni www.rybarskepotrebystano.sk

                NP!F - Profil | Čt 9.10.2014 15:05:51

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.10.2014 15:00:10 >> mas testnutu nepremokavost?

                  Nj.sladkay - Profil | Čt 9.10.2014 15:00:10

                  P!F >> ked chces dlhe rukavy tak sa pozri na zajo.sk

                    NP!F - Profil | Čt 9.10.2014 14:51:08

                    ivanv 25,59 >> nasiel si to niekde u nas, ci si bral cez net? Potrebujem bundu nepremok a pri mojej blbej postave ( kilometrove ruky ) nerad kupujem oblecenie cez eshopy...

                      NAlfons - Profil | St 8.10.2014 22:25:05

                      Ještě jedno foto, přívlačová reprezentace Bulharsko 2014.

                        NAlfons - Profil | St 8.10.2014 22:22:57

                        Vestu mám určitě šestým rokem, stále drží, nyní jsem si objednal novější model. Od jara mám komplet a zatím bez problémů, bundu nyní na podzim používám na muškaření místo vesty. Jak psal kolega níže, je fajn, že si člověk může vybrat i velikost na pořádnýho člověka - do moc jiných kalhot se mi zadek při zachování délky nohavice nevejde :).

                          Nivanv 25,59 - Profil | Út 7.10.2014 9:27:23

                          mal som od nich komplet nepremokave oblecenie, nohavice aj bundu. 5 rokov vyborne sluzili, kym ich manzelka nevyprala na 60stupnov. vrele odporucam tuto znacku, dobra cena, pekne a pohodlne strihy, dobra kvalita.

                            NMACA - Profil | Út 7.10.2014 0:22:38

                            mám 2 mikiny asi 5 let a pořád super,doporučuji.

                              Npetrikveprik - Profil | Po 22.9.2014 9:48:22

                              TRUHLÁŘ >> zdar - kupoval jsem to na veletrhu v brně v 2013.. (nevim o zadnem kamenem obchodu kde by to v mem okoli nabizeli..)

                                NTRUHLÁŘ - Profil | Po 22.9.2014 9:03:36

                                eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 17.8.2013 22:35:11 >> cus kde jsi nakupoval ?

                                  Npetrikveprik - Profil | So 17.8.2013 22:35:11

                                  Mám od nich gaťě s náprsenkou + krátkou (brodící) bundu vše s membránou proti dešti a větru a chrochtám si! Neskutečně pohodlné funkční hadry za velmi přijatelnou cenu. Letos jsem je "testl" ve Finsku a podle mých měřítek obstály za 1.

                                    NFikinD - Profil | So 17.8.2013 17:53:22

                                    Zdravím, chci si od téhle firmy koupit bundu a kalhoty u nás vychází cenově cca na 8500KČ v polsku se dá sehnat cca za 6500KČ. Chtěl jsem se zeptat dá se věřit polským internetovým obchodům? máte někdo nějaké zkušeností s některým? a kvalita zboží dodávaná k nám a do polska je stejná nebo se liší? Děkuji

                                      NMich - Profil | Pá 28.7.2006 19:11:17

                                      Na jaře na výstavě v Brně jsem si pořídil fleecovou bundu od této značky a zatím jse mi osvědčila. Odolává větru i dešti přesně tak jak udává výrobce. Mohu jen doporučit

                                        NPETR | Pá 28.7.2006 19:06:07

                                        www.graff.cz tel.582363382

                                          NV.K. - Profil | Pá 28.7.2006 18:05:54

                                          Odkaz by nebyl?Prosiiiiiiiiiim...

                                            NJkh - Profil | Čt 27.7.2006 19:42:44

                                            používám fleecové teplaky a přítelkyně celý komplet jednu sezonu a zatím není co vytknout, velice dobré zpracování za rozumnou cenu...

                                              NMilda - Profil | Čt 27.7.2006 17:55:26

                                              rett.rett:Ještě bych doplnil,že mám téměř 2m a tričko velikosti 3xl mi přesahuje sedací část těla...takže člověk má chráněné ledviny a tak.U některých značek mám 3xl jako"body"a hned se ti vykasá.Dělají opravdu velké oblečení a byl jsem velmi rád,když jsem tuto značku objevil,bo není jednoduché pro mě na sebe něco shánět,takže lidem většího a rozložitějšího vzrůstu jen doporučuju.

                                                NMilda - Profil | Čt 27.7.2006 17:44:32

                                                rett.rett.Velmi dobré oblečení za rozumnou cenu.Taky dělají velikosti(až 5xl),které je u jiných značek problém sehnat.