- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaky prut a navijak na provlac pro zacatecnika (do 2500 kc)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVláďa - Profil | St 12.7.2006 15:50:36
Nsaxon | St 12.7.2006 15:19:53
NJarin - Profil | Čt 6.7.2006 22:26:29
Nkarelc - Profil | Čt 6.7.2006 16:30:41
Prostě feeling rozhodně nebrat. Já už si tu zkrácenou verzi nechám, ale jsem zvědavej, kdy si na ni zachytám, na to mám jinej prut :-)
OK, nebudu tady už řešit, jestli mikado ano nebo ne. Prostě si myslím to, co jsem napsal v úvodu - než si koupit za 2500 levnej prut a levnej naviják (minimálně naviják by po sezoně odešel do kytek, pak by vám, zbyl prut za 1500, ale 2500 by bylo v riti), je lepší ty prachy vrazit do lepšího prutu a na naviják si našetřit třeba přes zimu... Howgh, aneb jak se praví v sekci muškařina - basta a muddlerka :-)
NMilda - Profil | Čt 6.7.2006 16:20:46
Nkarelc - Profil | Čt 6.7.2006 16:11:57
Ale má blbej blank, neohýbá se rovnoměrně, navíc ta "chvějivka" (stejná je i u needlu) je naprd... Musel jsem ji uřezat a dát nový koncový očko. Z 2,7 mám teď 2,40... Pár lepších prutů v ruce, a po mikadu ani nevzdechneš...
Nmr.b - Profil | Čt 6.7.2006 16:08:01
Nkarelc - Profil | Čt 6.7.2006 15:37:00
NHamon - Profil | Čt 6.7.2006 15:33:50
NBulk - Profil | Čt 6.7.2006 12:01:25
Nskwor - Profil | Čt 6.7.2006 11:43:03
Nkarelc - Profil | Čt 6.7.2006 11:25:41
NEndy - Profil | Čt 6.7.2006 11:25:14
ale je to tezky..ja uz bych do levnyho proutku nesel...pottrebuju rychlej prut s jemnou spickou..a ne parabolu :( ale za slusnou cenu se daji koupit pekny Drogony
NBulk - Profil | Čt 6.7.2006 11:20:45
Nkarelc - Profil | Čt 6.7.2006 11:17:50
Nkarelc - Profil | Čt 6.7.2006 11:13:31
Každej, kdo se ptá na levnej vercajk chce slyšet, že je to úplně v pohodě, že to stačí, že je zbytečný kupovat něco dražšího... Opak je pravdou. Pokud budeš vláčet častěji než párkrát do roka, a pokud si to budeš chtít opravdu užít, tak raději kup lepší prut a dej na něj naviják třeba z feederu, jestli máš, nebo třeba starý MK. Na lepší naviják si našetři...
Můj názor - koupíš levnej prut a levnej naviják. Co se stane? Levnej naviják vláčkou bude trpět a za chvilku se ti roze*ere. Vyhozený peníze. Levnej prut bude 2,40 tyčka k rajčatům. Nedají se na tom vodit menší nástrahy, jako třeba twistery. Jen woblery. A kolikpak že to stojí rapalky? Koupíš pár rapalek a ejhle litřík je fuč. A koupit je musíš, protože levný twistery na ten prut použít nejdou.
Sumasumárum, budeš mít vercajk za 2 litry, ale ho*no po něm bude....
Takže, jestli chceš začít vláčet, tak si kup "nešitový" proutek 2,7m do 30g, nějaký gumy a rotačky č. 1,2, to by ses do těch 2500 vlízt mohl. A pokud nemáš prachy i na dobrej naviják, použij nouzově na tuhle sezonu klidně nějakej starej, na novej si přišetři...
Takovej můj soukromej tip:
prut SPRO Luxxus spin 2,7 5-25g
gumy a hlavičky 4g-10g
nějaký ty rotačky
to koupíš do těch 2500,-
A až budeš mít hotovost, tak třeba naviják SPRO Red Arc. To je taková rozumná kvalita za rozumný peníze (cca 2000,-)
Nmr.b - Profil | Čt 6.7.2006 10:52:26
Kde to žije - dravci
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












