Klasická Heintzka

Zdravím vláčkaře a chci se optat: netušíte, kde se dá sehnat klasická heintzka? Sumiči ji milují, ale ve východních Čechách se po ní slehla zem. Jak je to u vás? Neviděli jste ji někde na netu? Nebo mi nezbývá, než si ji vyrobit? Díky všem za tipy.
Autor diskuse: olucha963 - Profil , 15.6.2006 dravci - nástrahy, návnady
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nulcek - Profil | So 17.6.2006 9:29:19

bob-tyhle plechy byl k dostání v Praze Na maninách

    Nbob senklar | So 17.6.2006 8:53:39

    Zdravim vlackare, chtel bych se zeptat, kde se da sehnat rotacka Big Ben ?Diky za info. Bob

      Nbrach - Profil | Pá 16.6.2006 14:24:36

      Pokud vím, tak neustálé plácání Heintzkou o hladinu an sumce působí jako vábnička.

        Nstrejka - Profil | Pá 16.6.2006 9:42:11

        tenhle chalpík je má na krámě pořád: http://www.loska.cz/
        zkus mu zavolat a domluvit se, jestli by ti je neposlal...

          Nrybomil | Pá 16.6.2006 9:40:27

          Tůma v ČB je měl a má snad určitě. Zkus všechny co od něj berou zboží DAM +Silstar.Taky obchody co vedou rybařinu z Polska. V Praze u Tomiho i jinde.
          Osobně se přikláním spíš k typu ledvinka a Atom od ABU, ale jinak vše velký stříbrný na sumáka dobrý
          ( na barvě spíš nezáleží ).

            NMichal | Čt 15.6.2006 8:39:58

            tento "typ" třpytky vyrábí různí výrobci, tady máš dva odkazy

            http://www.fishing.cz/cz/dam/vlacka/effzet_plandavky.htm

            http://www.ryna.cz/?ref=5&id=24

              Nkarelc - Profil | Čt 15.6.2006 0:46:36

              Já jsem ji kupoval v Tescu, myslím od aquazony...

              Btw, existují taky e-shopy, tam ji určitě najdeš...