Zkušenosti se šňůrou Excelbraid

Prosím o zkušenosti se šńůrou excelbraid od Sema Lenešice ,vypadá dobře ,chtěl bych ji zkusit na přívlač v cca 12 - 14mmm nebo je vhodnější fire line ?
Dík za odpovědi
Autor diskuse: Martin - Profil , 13.6.2006 dravci - náčiní, doplňky
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMlady_Rybar - Profil | So 7.7.2007 10:54:09

Mám v 0,10 a v 0,34-třepí se, saje vodu a je na ho***

    N77car - Profil | Pá 6.7.2007 20:49:29

    Já mám EB 0,22 - už ji mám asi 2 roky, používám ji jako návazce na úhoře, mě se tato šňůra vůbec netřepí, když jsem v kořenech, mám problém to urvat. Pro mě to je jednička. Ještě mám šnůru whiplash 0,10 - ta se mi hodně třepí a asi už do ní nepůjdu

      Nkarelc - Profil | St 14.6.2006 19:42:06

      Martin: nech si ji poslat přes e-shop, když ji u vás v obchodě namají nebo nechcou objednat...

        NMartin - Profil | St 14.6.2006 11:21:02

        Vypadá to na Fire line , bohužel u nás nemají nižší průměry , tak budu muset 0,17mm

          Nrybomil | St 14.6.2006 7:30:52

          No mě se EB 0,20 třepila opravdu dost, ale kámošovi podstatně méně. Pokud ji budeš mít přímo od SEMY nebo od Braunstara reklamace No problem. Ale v obchodě to šlo ztuha. Vyměnil jsem za Whiplash 0,10, ale asi jsem si nepolepšil. Bral jsem ho pro menší průměr, z hlediska delších hodů. FL je dobrá volba.

            Nschrek - Profil | St 14.6.2006 7:05:34

            zkus fireline ted maj na ni slevu vzal jsem ji na doporuceni kamos ma na prilac 0,10 ja vzal radsi 0,12

              NMartin - Profil | St 14.6.2006 6:43:22

              JaOsk.T: děkuji, ušetřím a snad udělám lepší výběr

                NJaOsk.T - Profil | Út 13.6.2006 21:45:11

                Já koupil dvacítku a spokojenost veškerá žádná.Trhá se v uzlu,tak pochybuju že 12-14ka bude jiná.Zkus něco jiného.