- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Les Kralovstvi-sumec
V lete idem do Dvora Kralove n/L priehrada Les kralovstvi-chcem vediet ako to tam je a ako lovite sumca a čo kontrola RS.Ďakujem Stano Trnava
Autor diskuse: Stano - TT - , 9.6.2006 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NSrneček - Profil | St 14.6.2006 18:52:03
Poprvé čtu od xychta takovej výraz...čur...
Ale musím s ním jen souhlasit.Ty fotky...to snad nemá obdoby.Ani po povodních to u nás tak nevypadá!!!!!!!!
Ale musím s ním jen souhlasit.Ty fotky...to snad nemá obdoby.Ani po povodních to u nás tak nevypadá!!!!!!!!
NNoe | Út 13.6.2006 20:19:52
xycht - no i takové přirovnání by se dalo, ale to bys jim jen lichotil. Prostě jsou to primitivní tvorové, slangově primitiv........... na toto téma by se dalo diskutovat hodiny, je to téma od vajglu, pře zátky až po celé auta v lese............
NGeorgino - Profil | Út 13.6.2006 20:17:09
mirmen:ještě k tomu Štěnkovu, už jsi tam letos chytal, jak to tam vypadá?Chtěl bych tam jet brzy chytat.Kdyžtak napiš na mail z karty.Díky.
NNoe | Út 13.6.2006 20:04:54
mirmen - ani by to nebylo stovky hodin, ani desítky, tuhle jsem seděl u zahrádkářské kolonie, bůček si mne nevšiml a vyhodil pár odpadků přes plot k řece, když odešel, vzal jsem je a hodil nazpátek, řešení to není. Každý den potkám někoho, kdo něco někde vyhodí mimo stanoviště na odpadky (koš)........
Nmirmen - Profil | Út 13.6.2006 18:59:52
jak píše Noe, na mnoha přítocích si méně inteligentní lidé řeší problém s odpadem jednoduchým způsobem - vysypat do potoka.
Mimochodem - není to jen problém horního Labe.
Například několik "šetřílků" z chatařské osady ve Štěnkově u Třebechovic pravidelně "zásobuje" Orlici ( pet lahve, sklo, obaly od konzerv, olejů apod.).
Jenže - není žalobce > není soudce.
Kdo by tam vysedával desítky ( možná stovky ) hodin s fotopuškou, aby zdokumentoval hříšníka.
Mimochodem - není to jen problém horního Labe.
Například několik "šetřílků" z chatařské osady ve Štěnkově u Třebechovic pravidelně "zásobuje" Orlici ( pet lahve, sklo, obaly od konzerv, olejů apod.).
Jenže - není žalobce > není soudce.
Kdo by tam vysedával desítky ( možná stovky ) hodin s fotopuškou, aby zdokumentoval hříšníka.
Nšeptal - Profil | Út 13.6.2006 10:11:04
slimak: Drtivá většina toho čurbesu je naštosovaná v místě, kde je přes hladinu natažený lano s kládama právě za účelem zadržování toho bordelu. Ale proč ho je tolik? Že by bylo zvykem nechat v povodí zahrádky uklízet jarním přívalem?
Nslimak | Út 13.6.2006 10:04:18
No, to vypadá dost hrozně. Akorát mi nějak nejde do hlavy, proč zrovna tady je takový bordel a na jiných přehradách ne. V čem je tady rozdíl?
Njorry - Profil | Ne 11.6.2006 17:57:57
Pokud se jedná o sumce, tak neslyšel jsem, že by ho tam něko cíleně lovil, to spíš z dravců štika nebo candát. Jak píše zdendik kapři tak ty tam jsou i dvacetikilový a co se týče kontrol RS, tak letos zvýšili kontroly hlavně v noci. Byl jsem tam dvakrát na víkend a pokaždý byla kontrola RS. A připrav se,že lov ti bude ztěžovat bordel naplavený ve vodě.
Nmirmen - Profil | So 10.6.2006 7:26:38
Stano - podívej se na Mapy na Seznamu - na letecké.
Je to typická údolní nádrž, několik km dlouhá, největší hloubky u hráze.
Nejezdím tam už, ale snad Ti někdo poradí.
Kdysi pradávno - 20-30 let zpátky - úlovky línů, kaprů - vše zpátky.
Je to typická údolní nádrž, několik km dlouhá, největší hloubky u hráze.
Nejezdím tam už, ale snad Ti někdo poradí.
Kdysi pradávno - 20-30 let zpátky - úlovky línů, kaprů - vše zpátky.
Nzdendik - Profil | Pá 9.6.2006 16:32:00
Zdravím na této přehradě jsou i 20kilovy kapři co se týče sumců neslyšel sem že by se tam o to někdo pokoušel!!Budešli chtít víc napiš na mail bydlím 15km odtamtud
Nseminko - Profil | Pá 9.6.2006 15:49:34
So sumcami ti neporadim, nechytam, akurat som počul, že tam nejake su... Cielene na sumce by som isiel asi inam
U tejto priehrady som aspom raz za tyzden a behom tohoto, ani minuleho roku som nemal kontrolu RS, tak....
Inak hodně plotíc, dá sa naraziť na 40+, hodne ostriežov, ale na kus cez 30cm musíš mať kus šťastia. nasadili tam na jeseň kapríky (za 4hod. asi 30ks od 25-40cm, až ma to prestalo baviť).
V lete je vidieť pekne kusky (8-10kg) vyhrievat sa u hladiny, ale su to preskolene kusy.
Priprav sa na neuveritelny bordel u vody, vsetko, co voda splacne do vody, konci na priehrade. A tych par nadsencov, co okrem svojho bordelu zoberu i nieco dalsie to nezachrani.
U tejto priehrady som aspom raz za tyzden a behom tohoto, ani minuleho roku som nemal kontrolu RS, tak....
Inak hodně plotíc, dá sa naraziť na 40+, hodne ostriežov, ale na kus cez 30cm musíš mať kus šťastia. nasadili tam na jeseň kapríky (za 4hod. asi 30ks od 25-40cm, až ma to prestalo baviť).
V lete je vidieť pekne kusky (8-10kg) vyhrievat sa u hladiny, ale su to preskolene kusy.
Priprav sa na neuveritelny bordel u vody, vsetko, co voda splacne do vody, konci na priehrade. A tych par nadsencov, co okrem svojho bordelu zoberu i nieco dalsie to nezachrani.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














