Ncandát 820 - Profil | Ne 28.7.2013 8:39:57
marmyš >> bohuzel se to neda vypustit ale zase jsou tam pekny kapri okolo 80 ale maj krasnou barvu uplne tmavi je to tam fakt cisty s tutoho rybnika to tece do nadrze na pitnou vodu
Nmarmyš - Profil | So 27.7.2013 21:30:54
candát 820 >> To je špatné hospodaření,kdyby to šlo vypustit,bylo by nejlíp.
Ncandát 820 - Profil | So 27.7.2013 21:10:35
marmyš >> je to jeden rybnik na rece jich je dost na tom rybnice jsou jenom velky okolo 50 cm na jare se tam dava dost pstruhu okolo 20 jenze to vyzerou sumci a stiky
Nmarmyš - Profil | So 27.7.2013 21:07:38
candát 820 >> Vláčku máš povolenou,tak to musí stačit.Co to máte za pstruhovku bez pstruhů?
Ncandát 820 - Profil | So 27.7.2013 21:05:11
marmyš >> skusim privlac jsou tam docela velky vse okolo 80 videli jsme tam i pres 100 cm
Ncandát 820 - Profil | So 27.7.2013 21:04:07
marmyš >> to mas pravdu dneska vyjela po kukurici
Nmarmyš - Profil | So 27.7.2013 21:02:56
candát 820 >> Dá se i na rybku,ale bolí z toho za krkem,jak se díváš,jestli někdo nejde:-)
Ncandát 820 - Profil | So 27.7.2013 21:00:14
marmyš >> opstruha tam nezavadis 2 roky spatky 15 pstruhhu denne
Ncandát 820 - Profil | So 27.7.2013 20:59:43
marmyš >> jo jo stik je na ty pstruhovce hodne nejraci bych to tam slehnul na rybku
Nmarmyš - Profil | So 27.7.2013 20:57:52
candát 820 >> Dobře jsi udělal,jak má štika přes míru,tak ji ber.Ony totiž dovedou pěkně vypucovat rybník.Začínají pstruhami.Vím o rybníku,kde po podzimním dírkování zbylo ve vodě několik metráků pstruhů+lipanů a při podzimním výlovu(rybník se odbahňoval) tam byly dva kusy pstruha.Štik hromada.
Ncandát 820 - Profil | So 27.7.2013 20:13:43
marmyš >> tak pstruh zadnej ale zase 2 stiky chtel jsem je pustit ale vedle mne byli dva dedci tak sem si je holt musel vzit
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 20:13:17
Paulus >> Pavle,já mizím.Dochází mi baterka.:-)
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 19:44:07
Petr64 >> Cpu se okounama--čtvrtým:-)
NPaulus - Profil | Pá 26.7.2013 19:43:05
Petr64 >> Já se toho nezůčastním Péťo - díky svinění vláken je tu už tak dost nepřehledno. Couvám, pa o)
A vy tři jestli máte rozum, uděláte to samý.
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 19:42:41
Paulus >> Ta diskuze je do zimy nevyužita,tak nikomu nezavazíme.
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 19:41:54
Paulus >> A nebuď cimprdlich.:-)
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 19:40:46
Paulus >> Vítej na kujwa studeným vlákně:-)
NPaulus - Profil | Pá 26.7.2013 19:35:18
marmyš >> Tak si založte privátní drbník a chlaďte se tam. Sviníte zbytečně vlákno kluci o)
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 19:33:59
Paulus >> My se sem chodíme chladit:-)
NPaulus - Profil | Pá 26.7.2013 19:32:19
Nevšimli jste si vy tři že jste tu ve vlákně zcela OT ?
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 14:42:07
candát 820 >> jak jsem psal ve 12.52--poradil bych,kdybych věděl.To teplo tomu nepřidá--dej vědět,jak to šlo. lovu zdar:-)
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 14:24:44
marmyš >> nebo skusim privlac muskareni je moc vycerpavajici :-)))
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 14:22:31
a já se jdu natáhnout,pěkně jsem se tu na dírkách zchladil:-)
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 14:21:26
Petr64 >> A kormidlovat mohu ohonem:-)
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 14:17:04
marmyš >> Taky dobrej nápad.Nohy by fungovaly jako kýl a mohl bys do větších vln.:o))
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 14:11:44
Petr64 >> Tak na bout jsem se ještě nezmohl,leda že bych ve člunu v podlaze udělal díry na nohy.
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 14:08:11
marmyš >> Dobrej nápad.Škoda,že Pemprsky nemůžu použít v boutu.:-(
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 14:06:13
Petr64 >> Používám Pemprs-čím víc močím,tím víc mám v gatích sucho:-)
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 14:04:03
marmyš >> Taky tady dneska zobaly.Je divný,že ta nejmenší mi málem ukradla matchku.Příště jak půjdu močit,smotám udicu.:o)
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 14:01:53
Petr64 >> Musím se pochlubit-včera jsem lapl parmu.Sice takový prcek,ale fousy měla větší jak já.
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 14:01:43
marmyš >> To chceš říct že budeš grilovat ty nástražky??:o))
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 13:59:47
Petr64 >> A to já mám v komoře 6 okounů,budu je muset udělat,než vypustí duši.Zatím jsou pod kyslíkem.
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 13:57:48
marmyš >> Tady je někdo labužník.Rybišky z dovozu se mu zachtělo.:o)))
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 13:45:23
Petr64 >> Má zálusk na pstruha,ale asi bude pangas:-)
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 13:35:32
marmyš >> A bude nějaká speciální ryba,nebo obyčejnej stejk??:-)))
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 13:34:43
marmyš >> Pokud sem na to neměl odpovídat,neměl si se ukliknout.:o)))
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 13:32:04
Petr64 >> Potřebuje večer na gril,tak tam jsou nějaké výjimky.
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 13:31:22
Petr64 >> Nečti cizí počtu!! :-)
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 13:28:03
marmyš >> Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj!!Haňba ti.:o)))))))
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 13:20:14
candát 820 >> Ta muška je dobrá a když se nebude nikdo dívat,vylepši ji hnojkou:-)
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 13:19:29
Petr64 >> Já dnes trápil dravce se splávkem a rybkou.Už se to tu bojím i napsat,aby po mě nějaký ekoterorista neskočil:-)
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 13:15:16
marmyš >> To víš.My pracující brčkaři musíme chodit jen dopoledne,než to začne pražit naplno.:o)
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 13:04:25
marmyš >> skusim vlhkou musku a privlac a kdyz nic tak se alespon vykoupu v tech vedrech
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 12:52:02
candát 820 >> Tak na pstruhovce ti neporadím,to bych tam musel několikrát jít a zkoušet,aby ta rada trochu stála za to.Jak jsem psal,někam pod stromy a něco,co propadá.
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 12:40:54
marmyš >> je to pstruhovej ale chytit tam pstruha neni to jednoduchy a do duchodu mam jeste hodne dlouho tak 50 let
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 12:20:55
candát 820 >> Až budeš v důchodě,tak budeš moct chodit denně jako já. Ta voda,kam jdeš,je pstruhový revír?
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 12:15:04
marmyš >> Llmarmyš - 26.7.2013 11:42:07 >> seremne ze jsem byl letos na rybachcca jenom 40 krat
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 12:12:30
marmyš >> skusim to tam vzit po hrzi tam je stin
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 11:42:07
candát 820 >> Tak se snaž,budeš to mít těžké v tom hicu.Kdyby něco,mám v mrazáku asi 4 kousky:-)
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 11:40:30
Petr64 >> Ale ráno v 5 bylo u vody nádherně,do těch devíti je to pohoda.
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 11:38:41
marmyš >> ja dneska pojedu na branku (opravdu studenej rybnik cca 18 stupnu a )je to pstruhovka takze skusim pstruhy jeden pude vecer na gril
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 11:32:39
marmyš >> ty horka to je neco hroznyho zejtra 35 stupnu
NPetr64 - Profil | Pá 26.7.2013 10:21:42
marmyš >> A proč ne?Člověk se chladí jak může.:o))))
Nmarmyš - Profil | Pá 26.7.2013 9:28:50
candát 820 >> To vím,já je abych to tu oživil. Se mi to líbí,diskuze na dírkách v tuto dobu:-)
Ncandát 820 - Profil | Pá 26.7.2013 8:27:17
marmyš >> psal jsem na mobilu a preklep jsem se :-)
Nmarmyš - Profil | Čt 25.7.2013 22:04:21
candát 820 >> Taky mi to bylo divné,jít na hřiby a lapnou cejna:-)
Ncandát 820 - Profil | Čt 25.7.2013 21:50:58
marmyš >> na ryby a ty cejny jsem chytil! !!!:-)
Nmarmyš - Profil | Čt 25.7.2013 21:47:52
candát 820 >> Ty jsi šel na hryby a našel jsi cejny??
Nsalfi - Profil | Čt 25.7.2013 21:42:30
candát 820 >> tak ten upal to vysvetluje
Ncandát 820 - Profil | Čt 25.7.2013 21:30:04
uz se tesim na dirky dneska jsem byl na hrybach a asi 50 cejnu a poradnej upal :-)
Ncandát 820 - Profil | Čt 25.7.2013 21:12:32
:-))))))))) ja vim no uz myslim na zimuv tech vedrech je to hrozny a projizdel jsem otazky na tema tachov tak jsem neco napsal :-))
Nmarmyš - Profil | Čt 25.7.2013 21:11:07
salfi >> :-))))) o nic nejde,v těchto hicech není špatné připomenout dírky.
Nsalfi - Profil | Čt 25.7.2013 21:07:27
candát 820 >> ty jsi nejakej rychlik, na to, ze posledni zapis je v roce 2006, navic v techhle vedrech, ty se musis asi hodne nudit:)))
Nmarmyš - Profil | Čt 25.7.2013 21:04:12
Dnes 6 pstruhů--led drží:-)
Ncandát 820 - Profil | Čt 25.7.2013 20:57:22
Martin H. - >> ve broumove na da se rict sadkach
NLSD | Čt 23.2.2006 10:46:36
Není mi známo, že by se někde v okolí Tachova dírkovalo, a proto závidím klukům z VK jejich lední grilovací párty :-)))
NVéna S. - Profil | Čt 23.2.2006 8:31:38
Martin H: Na svazových revírech se nedírkuje nikde, je to zakázáno zákonem o rybářství.
NMartin H. | St 22.2.2006 21:12:20
Sháním ho a také ho nemůžu sehnat.
NPines - Profil | Po 20.2.2006 20:22:19
Existuje někde soupis revírů kde se dá chytat na dírkách?
KUJU