střapec na sumce

Zajímalo by mě jaké máte s tímto doplňkem zkušenosti a kde se dá koupit
http://www.grupposiluro.it/Videosiluro/perlesottoacqua.wmv
Autor diskuse: lasťa - Profil , 15.2.2006 dravci - náčiní, doplňky
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFreeGAme - Profil | Út 12.6.2007 22:13:52

Ozivuji otazku zda nekdo neobjevil jak se to jmenuje nebo kde to sehnat

    NRedyth - Profil | Pá 17.2.2006 19:07:20

    15-20cm

      ND.W. - Profil | Pá 17.2.2006 19:06:33

      No to vypádá poměrně stejné taky sem na to koukal ,ale Penn -nebude ono je to myslím mnohem menší.

        NRedyth - Profil | Pá 17.2.2006 18:59:37

        jo v Brně minulé ro k sem to sháněl, ale max. 7cm, ale U Pennu měli, ale s celou montáží do norska za 300 kč

          ND.W. - Profil | Pá 17.2.2006 18:58:43

          Tak tohle by mě zajímalo.Ptal sem se kde bych to mohl sehnat.Nedostalo se mi odpovědi.Tak pokud někdo máte info kde by se to dalo sehnat dejte vědět.Díky.

            NRedyth - Profil | Pá 17.2.2006 18:52:43

            taky sem se na to ptal, ale ne tady, a nikdo to nezkoušel, sand tady jo, ale ty chobotničky sem ve větších rozměrech nesehnal, snad to tento rok seženu