- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Upravujete si vláčák?
Jak to podle Vás ovlivní práci s prutem, zejmena zásek ( mám na mysli samozřejmě úspěšnost)? A šetří Vám dovážení prutu zápěstí?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Njiris - Profil | Čt 22.12.2005 18:21:32
Nmirmen - Profil | Čt 22.12.2005 18:06:49
Chci jít do delších vláčecích prutů ( v 15-50 gr do cca 330 cm, budou-li ,tak i delších. V případě prutů v cca 5 - 15 gr až do 390 cm)
V případě potřeby pletenek v cca 5 - 10 kg nosnostech, v případech potřeby monofilu v 3,5 - 5 kg nosnostech.
Navíc - při obměně navijáku o model lehčí o 5-8 dkg se změní i ta původní vyváženost sestavy.
Dá se to samozřejmě řešit například vsunutím či vlepením např. zkumavky na odběr krve ( je z plastu ) do rukověti prutu. Dá se tam následně vteřiňákem přichytit až několikadekové olůvko, které udělá stejnou práci, tj. vyvážení ( a to bez přilepení k blanku prutu).
K otázce - uvítal bych zkušenosti specialistů na vláčku ( klidně i na majl), zda drobné úpravy delších vláčáků ovlivní práci zápěstí a úspěšnost záseku ( zejmena u "tvrdých tlamek", tj. candátů).
NJapčák - Profil | St 21.12.2005 22:38:09
NBosanac - Profil | St 21.12.2005 22:12:32
NCarlos - Profil | St 21.12.2005 22:03:33
Nspinningman - Profil | St 21.12.2005 21:33:16
NRendy - Profil | St 21.12.2005 21:15:48
Nspinningman - Profil | St 21.12.2005 20:38:16
NRendy - Profil | St 21.12.2005 20:32:32
Nskwor | St 21.12.2005 20:22:02
NJapčák - Profil | St 21.12.2005 19:19:14
NRendy - Profil | St 21.12.2005 19:05:05
K tématu. Nevyvážený prut je pro delší vycházky s vláčákem apsolutně nevhodný , kdysi jsem si koupil pěkný vláčák , líbil se mi však jen do první vycházky ,po půl dni bych ho nejrači zahodil.Než abych ho dovažoval jsem ho zase prodal dál, doufám že se nedostal do rukou až Vokounovi. Jestli jo tak promiň.
Ta vychytávka na dovažování prutu vypadá velice pěkně , ale teď než koupím prut , tak si ho rovnou vyzkouším i s navijákem aby opravdu seděl. Než abych ho nějak upravoval raději ho nechám ve stojanu když nesedí.
NJumbo | St 21.12.2005 18:22:03
Nmirmen - Profil | St 21.12.2005 16:10:10
> Vokoun : zkus přečíst www.ereska.cz/clanky/med.html ( vyzkoušel jsem několik bodnutí a pomohlo) a následně masáž - www.annadea.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1066
Nrybomil | St 21.12.2005 15:12:38
NVokoun - Profil | St 21.12.2005 14:44:29
NRasto. - Profil | St 21.12.2005 11:33:58
NIvo - Profil | St 21.12.2005 9:23:38
NVlado - Profil | St 21.12.2005 8:29:43
Kde to žije - dravci
22:08NÚhoří sezona 2012 10515
20:54NBurza na přívlačové nástrahy 33415
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













