- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
privlacak na pstruhy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NBosanac - Profil | Pá 23.12.2005 23:56:21
Nejsi blby , a kazdy ma rad jednani na rovinu , ja byl pripraven zaplatit prut ktery jsem vlastni vinou zlomil .
NCarlos - Profil | Pá 23.12.2005 9:31:51
NVláďa S. - Profil | Pá 23.12.2005 9:26:30
NMrCement | Pá 23.12.2005 9:22:17
NVláďa S. - Profil | Pá 23.12.2005 9:17:57
NBosanac - Profil | Čt 22.12.2005 23:55:39
NMrCement | Čt 22.12.2005 23:19:38
NFlip - Profil | Čt 22.12.2005 22:58:10
NJapčák - Profil | Čt 22.12.2005 17:39:46
NBOB | Čt 22.12.2005 16:57:50
NJapčák - Profil | Čt 22.12.2005 15:03:56
NVláďa S. - Profil | Čt 22.12.2005 14:23:31
NJapčák - Profil | Čt 22.12.2005 12:31:11
NVláďa S. - Profil | St 21.12.2005 8:53:44
Nmartin.k | St 21.12.2005 7:47:12
Nskwor | Út 20.12.2005 15:22:12
240cm 3-12g a vypadá slušně.......
NHHonza - Profil | Út 20.12.2005 14:25:01
Já jsem nedávno koupil proutek 2,1m s odhozem od 0(podle prodavače), podle mě spíš od 2g do 10g. Zatím jsem vytáhl za dvě krátké vycházky štičku-40cm,perlína a okouna. Na takovouhle jemnou výbavu je to nádhera. Proto si myslím, že podle toho, co jsi psal by stačil proutek s max odhozem tak do 12g.
Honza Z.
Npikoš - Profil | Út 20.12.2005 0:25:44
Nholas - Profil | Po 19.12.2005 22:41:44
Nskwor | Po 19.12.2005 15:16:01
NBury - Profil | Po 19.12.2005 14:54:03
NJarin - Profil | Po 19.12.2005 9:56:46
na akej vode budes lovit -velkost toku a rychlost prudu
ake nastrahy budes najviac pouzivat - podla hmotnosti
teda ak to budu stredne velke a vacsie rieky (Hron Vah .... a "vacsie a tazsie nastrahy" ber ten prut
s vacsou gramazou = mas este stale rezervu inak suhlas s tym osahanim prut by Ti mal sediet v ruke nemal by Ti akoze "zavadzat"....
Nmasox | Ne 18.12.2005 20:23:53
NHamon - Profil | Ne 18.12.2005 11:29:07
Ak ti obchodnik prut nepozicia tak ho opytaj, nech ti da v obchode nejaky vlasec do ociek toho prutu,a skus vlastnosti,ohybnost,mozno citlivost.Ak ani to nezaberie, tak sa pekne otoc a do daneho obchodu uz ani nechod,lebo to potom nie je ten spravny obchod
NMiroslav.S - Profil | Ne 18.12.2005 5:25:53
Jsem člověk, který hodně věří jménu značky. Věřím, že to není podvod a za jmény úspěšných závodníků se skrývá i kvalita, pokud se již propůjčili tomu zaštítit svým jménem určitou značku. Hledal jsem to nejlepsi a ptal se odborniku- myslim tim prodavace a majitele jednotlivych prodejen. Priznam se, ze jsem priznivcem firem BERKLEY a Shimano. -jako amater. Ovsem, jake bylo me zklamani, kdyz jsem navstivil novou prodejnu MILO v Brne a pan majitel a vedouci mi vysvetlil, ze firma, ktera vyrabi dva tri typy vlacaku nemuze byt dobra. Neco na tom mozna je, patrne a ja se zacal divat i jinde. Vzhledem k tomu, ze nejsu a nebudu zavodnik v privlaci, zacal jsem se zajimat i o pruty v nizsi cenove kategorii, ( napr. polske provenience) a zjistil jsem opravdu, ze dobrej vlacak na malou vodu neni jen o cene, ale zalezi hlavne na tom, jak sedne v ru ce a jak se chova na ktere vode. Cili muj nazor. Nejlepsi je , pokud mam bud kamarada rybar, ktery ma ten onen prut ktery me zajima pujci, ci mam kamarada nebo znameho v prodejne a ten mi proti zaloze na dva dny prut pujci, abych si jej vyzkousel.
To se osvedcilo me. Nebudu tedy jmenovat, jaky prut jsem si poridil, ale myslim, ze rada je rada a vyzkouseni je vyzkouseni, at jiz co se tyce delky, znacky, ci akce.Temer kazdy z nas si muze dovolit ukecat nekde v prodejne majitele, ci prodavace s tim, ze mu dam petikilo zalohu a pujcim si prut a vyzkousim si ho. Pokud ho vratim poskozeny, opotrebovany, petikilo je pryc. Pokud jsem s nim spokojeny, doplatim a beru jej. A pokud jsem nespokojeny a prut vratim OK tak napriklad pro me stovka do kapsy prodavaci je lepsi varianta, nez rok k vode nosit prut ktery mi nesedi, ale koupil jsem si jej kvuli doporuceni kamaradu, odborniku nebo internetu.Nemusite se mnou souhlasit, je to jen muj nazor.
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













