MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Za zamoření vyčištěné Plumlovské přehrady sinicemi může horko a málo dešťů

Kategorie: Všeobecné

Během pár dní se voda v Plumlovské přehradě u Prostějova zhoršila natolik, že zde hygienici kvůli přemnoženým sinicím museli vyhlásit zákaz koupání. Právě kvůli nim přitom před několika lety prošla kompletní očistou. Podle odborníků za situaci může hlavně horké počasí v kombinaci s nedostatkem deště.

Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/plumlovska-prehrada-kvalita​-vody-sinice-zakaz-koupani-p1s-/olomouc-zpravy.aspx​?c=A170811_344712_olomouc-zpravy_stk

 

MAXXSKATER - ®, 12.8.2017

Diskuse k bleskovce

N MrKos - ® Po 14.8.2017 19:37:22
A představme si i tu variantu, ze by tam svaz hned po revitalizaci nenacpal tuny kaprů a svazomasaji neházeli tuny šrotu právě pro lepší ulovení těchto kaprů. To by rázem bylo na Plumlove krásně. A pravděpodobně by se tam dalo koupat po celé léto.
Tuto rovnici lze aplikovat i pro Podhradský rybník na přítoku.
N ludek 73 - ® Po 14.8.2017 18:01:41
Všechno v nejlepším pořádku.Peníze proinvestovany třetina zustala za drábkem.Je to zeleny nevadí dycky to bylo zeleny je horko není voda tož co hovno zle.Musíte počkat až se ochladí anebo až bude voda anebo do jara to bude chvilu čisty buďte rádi že jsme to vubec napustily.
N ExPr3v1t - ® Po 14.8.2017 12:59:46
Úroveň bleskovek jde rapidně vzhůru. Nadpis, jinými slovy v podstatě říká, že autor jest popisovatelem očividného...docela by mne zajímalo, jestli je pan Šverdík u vytržení v případě, že když dokaká tak najde v porculánu dáreček...
N Tarn - ® So 12.8.2017 16:48:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Tak hlavně že se proinvestovalo a pro uvolnění těch peněz to jako důvod stačilo ne ? Teď ať si sinice dělaj co chtěj :))) Kdyby za tím zpracovatelem opatření někdo došel, aby převzal za svůj posudek a návrh řešení odpovědnost a za své to vyřeší, to by bylo divení. Svedeme to na horko. To snad je v létě normální ne ? proč asi do vodárenských nádrží sadí hlavně dravce ? Aby tam měli čistou vodu, protože se ví, že bílá ryba požírá plankton a ten pak nemůže žrát sinice.
N Mrknato - ® So 12.8.2017 16:43:12
Vítek >> Ne, ne, můžou za to kulaci, kteří neplní dodávky vody do řek a přehrad. A je to tady zas........
N Vítek - ® So 12.8.2017 12:09:57
za všechno můžou koministi

[ Vstoupit do diskuse - 6 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareninash křeslo indulgence hi-back camo chair

Za 4.940
Pro registrované zákazníky za 4640 Kč + Dárek dle výše objednávky. Absolutně luxusní křeslo poskytující dodatečnou ochranu krku a hlavy před chladným větrem.

akce, rybareniNASH - produkty anglické firmy Nash

Velký výběr produktů Nash skladem k okamžitému odběru. V nabídce boilies Instant Action v akci 2+1 zdarma, bivak Titan Hide včetně příslušenství a mnohem více !

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
PEPA cestovní kancelář s.r.o. PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina, Panama, Maledivy,...