MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Na letišti Hosín zněla převážně hymna ČR

Kategorie: Všeobecné

Na letišti Hosín zněla převážně hymna ČR

9. – 13. 9. 2015 na letišti Hosín u Hluboké nad Vltavou závodilo 80 závodníků z 15 zemí na MS v rybolovné technice. Pro naši výpravu to bylo jedno z nejúspěšnějších mistrovství, o to více je ceněné, že to bylo na domácí půdě. Výprava ve složení Patrik Lexa, Ing. Josef Luxa, Jan Luxa, Jan Bombera, Bc. Karel Kobliha, Ing. Miloslav Krejčí, Kateřina Marková, Bc. Tereza Havelková , Ing. Jana Brončková a státní trenér Josef Luxa posbíralo celkem 26 medailí (11 zlatých – 9 stříbrných – 6 bronzových). Mezi nejcennější tituly patří za družstva, kdy do posledního hodu nebylo jasné, kdo tento titul získá. Pouhé 3 body rozhodly o vítězství našich mužů. V kategorii vícebojů musíme vyzdvihnout tituly Kateřiny Markové z pětiboje i sedmiboje a Bc. Karla Koblihy, který obhájil loňský titul z devítiboje. Ostatní výsledky naleznete zde. Blahopřání patří všem reprezentantům ČRS, kteří svými výkony přispěli k famóznímu triumfu českých barev na tomto mistrovství světa. Poděkování patří i všem organizátorům tohoto MS v čele s MUDr. Josefem Doležalem, Josefem Luxou a Janem Luxou za skvěle odvedenou práci.
http://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality&lang=cz&fromI​DS=&je_aktuality=ano

 

yvana - ®, 14.9.2015

Diskuse k bleskovce

N Turňa - ® Út 15.9.2015 14:02:47
Tak už mě to "repre" nějak unavuje, přitom revíry jsou "vybydlené", ale hlavně, že se zlatí, stříbří a bronzuje. Přitom MZ i vládě je to úplně jedno - tedy jak ty revíry, tak ta reprezentace.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSOUL - Vážící trojnožka TRIPOD WEIGHSYSTEM

Za 809
Výprodej - sleva 40% na vše! (do vyprodání skladových zásob)

akce, rybareniGIANTS FISHING RWX Plus Fleece Chair + Čelovka

Za 2.230
Exklusivní sedačka, na kterou byly použity ty nejlepší materiály a díky větším rozměrům, můžete u vody sedět jako opravdový král.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Foret Fishing - rybářské potřeby Foret Fishing - rybářské potřeby

Hustopeče, Bratislavská 18