MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Týnec nad Labem dokončuje revitalizaci mrtvého ramene Labe

Kategorie: Všeobecné

Týnec nad Labem dokončuje revitalizaci mrtvého ramene Labe za 11 milionů korun. Dělníci odbahnili laguny a z místa vznikl odpočinkový prostor s chodníky a lavičkami. Ještě se musí odvézt vytěžené sedimenty, které jsou stále v uměle vytvořených odvodňovacích lagunách, řekl starosta Týnce nad Labem Dušan Žmolil. Většinu nákladů zaplatily evropské fondy.
http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/tynec-nad​-labem-dokoncuje-revitalizaci-mrtveho-ramene-labe

 

yvana - ®, 26.5.2015

Diskuse k bleskovce

N milhouse91 - ® Út 2.6.2015 12:47:29
tuzemak >> tak není to z mé hlavy , že tam nesmí být ryby. To se musíme ptát vejš proč ne :) Sám jsem tuto podmínku nepochopil, ale ne každý je rybomil :). No a jinak žabičky užitečné si rádi smlsnou na komárech :)
N tuzemak - ® So 30.5.2015 10:31:07
milhouse91 >> ty kačeny neví,že je tam zákaz vysazování ryb.-)) Máš pravdu,furt lepší opravená kaluž za x milionů bez ryb,ale s hromadou žab a komárů...
N milhouse91 - ® Út 26.5.2015 10:08:20
Už je to hotové a je to tam teď moc pěkné. Jen škoda, že tam nebudou moct být ryby, ale to se překousne. Převážně tam chodili stejně lidé vyvenčit se s pejsky, či maminky s kočárky a pro ně to bude teď mnohem zajímavější a hezčí procházky. Dali tam i různé lavičky pro tyto účely. Podmínkou dotací pro toto vyčištění bylo, že zde nikdy nebudou žádné ryby. Samozřejmě nelze ovlivnit to, že tam nějakej blb něco hodí :)

[ Vstoupit do diskuse - 3 reakcí ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNulová kazivost!! Stále jako živý!!

Špičkově provedená imitace larvy hmyzu v realistickém provedení s česnekovým aroma. Velmi účinná nástraha pro lov většiny druhů ryb.


akce, rybareniNash ball maker 60mm

Za 458
Nový geniální výrobek od firmy Kevin Nash bude mít velký přínos pro váš rybolov. Jednoduché kompaktní zařízení, které vám vyrobí dokonale kulaté koule methodmixu, nebo krmítkové směsi či vlhčených pelet.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen