MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Vyhodnocení sezony na trofejním revíru

Kategorie: Všeobecné

Bývá zvykem po roce hodnotit výsledky minulé sezony a tak jsme se rozhodli rekapitulovat výsledky a dění kolem stále ještě kontroverzního trofejního revíru 431 025 Mže 1 PR 03. O důvodech jeho vzniku jsme publikovali již celou řadu článků. V tomto příspěvku bychom se rádi ohlédli zpět a pokusíme se podat ucelenou informaci o dění na tomto revíru.

Celoroční povolenku si koupilo 43 rybářů, denní 130 rybářů s tím, že někteří lovící navštívili revír opakovaně. Z uvedených čísel vyplývá, že zájem o návštěvu dobře zarybňené vody není velký. Největší zájem o revír byl v průběhu června, po vysazení trofejních pstruhů, kdy se ukázala nutnost změnit pravidla rybolovu pro rok 2013. Od 16. června byla na revíru povolena přívlač s omezením na jeden háček bez protihrotu, která však více zájemců nepřilákala. Pesimistická předpověď, že všechny vysazené ryby budou migrovat mimo trofejní revír se nepotvrdila.

Z vyhodnocení jedné sezony nelze činit objektivní závěry a teprve letošní rok ukáže, zda má udržení trofejního revíru smysl i pro následující období. Od 1. ledna 2013 platí na revíru nová pravidla!

Odkaz na článek: http://www.crsplzen.cz/novinky/136.html

 

foxxx - ®, 4.6.2013

Diskuse k bleskovce

N Kesam - ® Čt 6.6.2013 17:33:16
A nevimigrovala vám to tam ted ta velká voda?
N AntonM - ® Út 4.6.2013 17:53:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Největší problém je to že US Plzeň považuje za dobře zarybněnou vodu tu kam se nasype sádkový duhák či siven.

Kolik lidí chce za ty peníze lovit granuláky ??

Za pěkným Potočákem , Lipanem by zcela jistě rybářů přišlo víc.

Jenže tady chce každý všechno hned a proto se radši vysazují velcí granuláci než roček, půlroček Potočáka ,lipana nebo parmy.

Prostě se hospodaří "Kapřím způsobem" - vysadit maso a pak co nejrychleji to maso pochytat aby byl "rybář" spokojen.

Bohužel. :-(((((((((((((((((((((((((

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNOVINKA - Jet Fish Vyvážené Boilie Legend Range

Za 99
Vyvážené boilie je určené pro chytání opatrných a velkých kaprů. Díky tomu, že je oproti klasickému boilie lehčí, lépe a s důvěrou ho přijímají velké zkušené ryby.


akce, rybareniNavijáky Shimano Speedcast 14000

Za 3384
Naviják Speedcast XS-A nabízí mimořádné parametry odhozu díky kombinaci za studena kované hliníkové cívky AR-C a pokládky vlasce Aerowrap II a Slow Speed Oscillation.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...