Na rekordy už nemyslím, říká lovec obrovské štiky z Orlíka František Pták
Kategorie: DravciMartin M., 27.2.2012
Diskuse k bleskovce
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)
NBacha - Profil | So 3.12.2016 1:22:49
Články o panu Ptákovi dobře pamatuji. Jedna z těch trofejních zubatic se jmenovala Apolena a byla kolem ní spousta legend. Myslím, že to byla ta z té zátoky.
NBušák - Profil | Čt 1.12.2016 15:36:54
Martin M. - >> v každým případě to byl pan rybář,a votom to je
NHonza7 - Profil | St 30.11.2016 14:41:32
Skvělý článek a velmi pěkný přístup k životu od člověka, který toho už hodně zažil.
Nkebator - Profil | St 30.11.2016 14:28:26
pekne napisane ... v tichosti zavidim tie casy. ale ta posledna veta mi vycarila usmev na tvari
"Navíc se mi vynořují vzpomínky na místa, kam jsem s otcem jezdil na trávu nebo pro dřevo,“
"Navíc se mi vynořují vzpomínky na místa, kam jsem s otcem jezdil na trávu nebo pro dřevo,“
Nmolca - Profil | Pá 25.11.2016 17:45:07
Venca888 >> potom jsi asi nebyl v 97, když se na moravě vylila řeka morava, kdo u toho nebyl tak neuvěří.....
NWesttse - Profil | Pá 25.11.2016 17:00:42
Nevim kolik ma jestli opravdu tolik,ale je pekna.A na tu dobu.Taky bych chtel takovou vytahnout .
NJirka37 - Profil | Ne 20.11.2016 11:51:16
Shafi >> ano stary stipany bambus , kolovratek a 0.40 vlasec . Zabrala mu na 15 cm okouna v nejake zatoce a tahla ho asi 500 metru . Byla tady i diskuze od cloveka co ho znal . Byl to pry nesmirne skromny clovek , byl i myslivec . Bydlel blizko a na orliku byl snad kazdy den a ze mel tu vodu sakra prectenou . Nevim jak to s tema stikama je , ale mozna to jen zpochybnuji ti , kteri takovou rybu ani nevideli natoz ji chytili . Take je treba si uvedomit ze v te dobe bylomene rybaru a ryb vice . Dnes uz by se to sotva nekomu podarilo i kdyby zil a chytal do 100 let .
NShafi - Profil | Ne 20.11.2016 11:43:13
Jirka37 >> Taky si na ten článek pamatuji. Myslím, že je to ten, kdy jej tahala na loďce za sebou, ale můžu se plést.
NJirka37 - Profil | Ne 20.11.2016 11:35:00
Ta stika focena s tim betonovym bazenem byla v rybarstvi , take bych musel pohledat . Clanek u toho se jmenoval 16 . Byla to 16 a taky posledni stika nad 20 kg chycena p. Ptakem . Krasny clanek , je tam i zminka o te nejvetsi kterou chytil 24.5 kg a 137 cm .
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64












