MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Opatření proti velké vodě začnou už v září

Kategorie: Všeobecné

Třebíč – Dlouhoočekávaná protipovodňová opatření by se měla podle sdělení Státního podniku Povodí Moravy rozeběhnout v Třebíči už začátkem září.

http://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/opatreni-pr​oti-velke-vode-zacnou-uz-v-zar-20100823.html

 

foxxx - ®, 23.8.2010

Diskuse k bleskovce

N tomm - ® Po 23.8.2010 14:54:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
No tak to je hnus, zrovna nedávno jsem si říkal, že ta řeka ač teče městem, tak vypadá docela pěkně. Betonové tarasy to je to co tu potřebujeme:-(
Nejlepší je jak si nějaký nejmenovaný obyvatel židovské čtvrti stěžuje, že už to mělo být dávno hotovo. Naprosto nechápu proč se investují peníze do takové zhovadilosti. Přestože se Třebíčí poslední roky hlavně z jara valí docela velké vody a odnášejí to hlavně louky pod městem a částečně vesnice Vladislav, tak do židovského města a vůbec v Třebíči se řeka vylila ze břehů naposledy v roce 1985!!! (vylití na parkoviště u HAD před čtyřmi roky nepočítám) Podle toho soudím, že protipovodňová opatření v inkriminovaném místě jsou už teď dostačující a není třeba řeku dál hyzdit. Nejvíc mě štve, že třeba ještě ve městě jsou rybníky, jejichž hráze(hlavně jednoho) jsou opravdu v dezolátním stavu a nejspíš tam reálně hrozí katastrofa. Na opravu prý ale nejsou peníze. Jsem rád že pod ním nebydlím:-(

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDelphin Lehátko Rebel - Super Novinka

Za 1.309
Postel plná překvapení! To je určitě slogan, který nejlépe vystihuje tuto postel. Když dáte prvotní předsudky bokem, zjistíte, že většina rybářů na rybách nic víc ke komfortnímu spánku nepotřebuje.

akce, rybareniKobra elner-baits

Za 777
Výhody kobry ELNER-BAITS ultra-light: - hmotnost pouze 97g ! - menší hlučnost oproti karbonu ! - průměr 28mm ! - třetinová cena oproti karbonu ! - vzdálenost krmení 140 m !

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
TROPIC LIBEREC TROPIC LIBEREC

Liberec, Dr. M. Horákové 11/76