MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Matt Hayes obětí hackerů

Kategorie: Všeobecné

Řadu nejznámějších britských rybářů trápí problém hackerů, kteří se nabourávají na jejich oficiální stránky a dokonce se za rybáře vydávají.

Matt Hayes je, podle svých slov, terčem nejvyhledávanějším. Podvodníci šíří fámy ohledně jeho úlovků, vydávají se za Matta v diskuzích a v poslední době také uzavírají nesmyslné a nepravdivé obchodní dohody.

Posledním napáleným je web intofish.com, který s velkou slávou uveřejnil promo upoutávky na svůj projekt Go Fishing Show, jež měl právě Matt Hayes zaštiťovat. K celému omylu došlo tak, že editor Angling Times, Richard Lee, důvěřoval podvodným mailům, poslaným prostřednictvím falešné Facebook stránky a podepsanými jménem Matty. Tuhle zdrobnělinu ovšem Matt Hayes nikdy nepoužíval a nepoužívá.

"Čeho je moc, toho je příliš." dodává k celé věci sám Hayes a věc dál hodlá řešit právní cestou.

http://www.gofishing.co.uk/Angling-Times/Section/Ne​ws--Catches/General-News/July-2010/Matt-Hayes-heads​-list-of-big-name-fishing-victims/

 

Mr.Stick - ®, 2.8.2010

Diskuse k bleskovce

N Cerebro - ® Po 2.8.2010 11:32:37
Tak to je hustýýýýý. Hold lidi jsou svině nejen u nás.....
N DAVISS - ® Po 2.8.2010 11:31:57
no to jsem si počet ... ;-)

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNOVINKA 2017 Nabíjecí víceúčelová svítilna Thunder 3in1

Za 590
Dodáme do 24 hodin a pokud se přihlásíte obdržíte další bonus v podobě 3%.3in1 - tři zařízení v jednom: LED svítilna, kempinková lampa a power banka. LED svítilna nabízí několik režimů svícení (silné / normální / slabé / blikající světlo). Tlačítko umístěné...

akce, rybareniFox Warrior 6 Legged Bedchair + Spací Pytel Fox Warrior

Za 4.050
Cenově výhodný set vysoce kvalitního lehátka a spacího pytle od prestižního anglického výrobce Fox International. Nyní za cenově výhodných podmínek.Pokud hledáte kvalitní lehátko se spacím pytlem s vynikajícím poměrem výkon vs. cena, tak již hledat nemusíte, protože nic lepšího již nenajdete.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky