Miliardy korun za jezy na Labi se nikdy nevrátí

Kategorie: Všeobecné

Ústí nad Labem – Stavba jezů na Labi se nevyplatí. Vyplývá to prý ze studie Říční plavba na Labi a Sále, již zpracoval německý Institut pro ekologický hospodářský výzkum.

http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/20100503_wv_arnika_jezy_labe_miliardy_nevrati.html

foxxx, 3.5.2010

Diskuse k bleskovce

4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmetal - Profil | Út 4.5.2010 13:58:09

Mafi >> No tos mi ani něměl psát, doufám že se toho nikdy nedožiju. Stačeji mi v létě uřvaní vodáci, chtě nechtě musím zase napsat toto - :-(((((((((((((((((((

    NMafi - Profil | Út 4.5.2010 13:50:12

    metal >> na to bych se moc nespoléhal- tuším, že i takováto podobná studie je zpracovaná i pro lužnici !!

      NKamil68 - Profil | Út 4.5.2010 13:45:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      :-) ... no to se musím jen smát! A to samé nás čeká teď na Vltavě :-) a to bude taky ranec ...a návratnost žádná.Ono se s návratností ani nepočítá,hlavně že se ulejou někam euro prachy,práce se zadá kamarádům,ti si koupí pěkný auta a po nás potopa ...prostě ČR kocourkov!

        Nmetal - Profil | Út 4.5.2010 13:25:57

        foxxx - >> Ty máš nato čuch :-)) to sem zvědavej jak to tam dopadne s těma jezma )) , ještě že lužnice je maličká, tak se naní nebudou s.át !!