Sumcařina

kaprus - Profil | So 14.3.2026 13:07:40

P!F >> Netvrdím že tam tak smrdí ty fabriky. Ale ty pachy jsou takové jiné a pro nás neznámé. Bahno kolem řek. Odpadní vody. Vody v zavlažovacích kanálech. A tak různě. Jinde sem to fakt nezažil.
Jak říkám. Stará by mě nakopala do prdele kdybych ju tam odvezl. Mě se tam líbí a vždycky se tam budu rád vracet ,ne jenom kvůli rybám, kterých sme tam stejně nikdy nějak extra moc nechytili.
Ale průvodce nebyl no..

    kaprus - Profil | So 14.3.2026 12:53:26

    P!F >> Přesně tak!
    Ale ty gigantické hromady dřeva všeho druhu vidět musels. To mě neříké. Nebo komíny ze kterých místo kouře šlehají 20 m plameny. Obří vdní díla všeho druhu. Neuvěřitelné kruháče. Změť silnic a dálnic o kterých se nám může jenom zdát.
    Nikdo by to neřekl, ale Itálie je na naše poměry megalomanská a extrémně průmyslová země, navzdory tomu, že tam přes den nevidíš člověka aj třeba s lopatou v ruce.

      P!F - Profil | Pá 13.3.2026 23:50:14

      kaprus >> asi už mám väčšinu talianska prelezenú, ale nič podobné som nikdy nezažil. A nikdy som tam nevidel fabriku na drevotriesku, ani necítil.
      Aj keď teda niekde ich musia mať, ale v dnešnej dobe sa drevotrieska nevyrába ako pred 40timi rokmi a tá fabrika rozhodne nebude smrdieť na široké okolie. Ale určite je to ako píšeš, ľudia nelezte tam, ani ja nechcem konkurenciu. Navyše tých sumcov je tam menej než doma, žiadne metrofky, samé veľké, tučné, nevhodné na žrádlo!

        fatter - Profil | Po 9.3.2026 9:05:18

        Páni ešte otázka, máte skúsenosť s lovom sumcov na Ebre na pelety? Pri Mequinenze tak bežne tak chytajú, ale pri Almatrete kde je CZ kemp, tak neviem či berú na pelety?

          kaprus - Profil | So 7.3.2026 7:17:51

          rybomil >> To je cikáda na tresky od w.f.s. a to je nějaký retro🤣
          Dělaly aj třeba wob killer, určitě znáš.

            rybomil - Profil | Pá 6.3.2026 16:08:10

            kaprus >> tý vogo, bílej twist jak noha ... a rotajda pod vratama ! to je retro :-)

              kaprus - Profil | Pá 6.3.2026 5:26:44

              Chiquita >> V klidu, já to přežiju🤗. Ale ženu, nebo děti bych tam asi vzít nemohl. Ty by mi daly( ženský)
              Nicméně když sme se tam poprvé zjevili tak sem myslel že tam hoří smeťák. Za každým rohem je fabrika na dřevotřísku.
              A voda má ledaskde opravdu pikantní odér, hlavně když si po proudu od civilizace.

              Spíš by me nebavilo sedět u těch rolniček, ale to je každého volba👌👍

                KK11 - Profil | St 4.3.2026 23:32:51

                Poušťák >> Sory oprava:vychodna Europa moze chytat na zivu rybku( moze to byt ale lokalne zakazane).

                  Chiquita - Profil | St 4.3.2026 21:03:16

                  kaprus >> Tak do Itálie nejezdi, když ti to tam smrdí. Mě je tu fajn sluníčko svítí jaro za rohem

                    Poušťák - Profil | St 4.3.2026 20:34:27

                    KK11 >> kdy zakázali chytat na živou?

                      KK11 - Profil | St 4.3.2026 17:35:46

                      hunter18 >> Doba lovu zacina 30min pred vychodom slnka a konci 30 min po zapade. Lov na zivu rybku je zakazany. Na nocny lov su vynimky v delte Rhone. Pozriet si stranu-france. fr

                        kaprus - Profil | St 4.3.2026 14:57:08

                        hunter18 >> Třeba jestli je tam všude taky takový smrad jak Itálii 😂

                          kaprus - Profil | St 4.3.2026 14:55:21

                          hunter18 >> To se ze začátku radši zeptej ai. Ta ti řekne asi víc. Ale odpovědi si sám přefiltruj.
                          Samého by mě zajímalo.

                            hunter18 - Profil | St 4.3.2026 14:10:27

                            Ahoj. Prosím byl by někdo ochotný podělit se o informace ohledně lovu sumců ve Francii?

                            Ideálně střední řeka a sever Francie? Docela se bojím tam někde nechat auto a vyrazit po vodě. Dále ty jejich pravidla a tak podobně.

                              Medusa - Profil | Pá 27.2.2026 13:46:41

                              Svijany13 >> ahoj prave ze vim ze rikal jv ze budou mit i ty bagrusy v te 30000ce a ty saurusy se me taky libi ale ta cena )))) za to mam od black catu pomalu dva kousky te nejvyssi rady

                                Svijany13 - Profil | Pá 27.2.2026 7:39:36

                                Medusa >> 30 000 jsem nikde nenašel měl takový vůbec? Fajn věci možná má, ale drahé o proti jiným značkám, kde seženeš podobnou kvalitu za poloviční cenu, jako vypadá hezky ten zlatý, to je fakt. Ale
                                aby jsi to za rok neprodával za poloviční cenu😁.

                                  Vash - Profil | Pá 27.2.2026 6:37:59

                                  fatter >> Všade zákaz vjezdu a závory ibtam, kde se dřív dalo 😉 Myslím, že se dá pronajmout chata u vody u Oslova, ale to si musíš najít nebo Štědronín přímo chata svazu 🤘

                                    TEZAR - Profil | Pá 27.2.2026 3:25:03

                                    Medusa >> https://share.temu.com/u1DpvqRWI8B. Co tenhle???

                                      Medusa - Profil | Čt 26.2.2026 22:07:26

                                      drvoštěp >> ahoj diiik ale tohle fakt neeee )))))

                                        drvoštěp - Profil | Čt 26.2.2026 22:06:29

                                        Medusa >> Zde mají lepší😆😆😆

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile