Sumcařina

Nkubas. - Profil | Ne 10.8.2025 16:33:19

smidy >> Njn, za peníze v Praze dům. Smutný příběh o "legendě".

    NFRANK71 - Profil | Ne 10.8.2025 16:24:31

    smidy >> v tomhle světě vládnou peníze, takže nic jiného bych za tím nehledal.

      NFRANK71 - Profil | Ne 10.8.2025 16:21:35

      čolkař,zloch >> čolkař,Zlocha - 10.8.2025 12:25:54 >> já jich pár znám. První byl Jarda Těšínský.

        Ncandát 820 - Profil | Ne 10.8.2025 16:06:44

        Nejlepsi vec co clovek muze udelat pro svazovky je odvazet tyhle prerostly vodni prasata co nejdal. Se nedivim ze jinde to házejí do křoví. Je otřes co kapr provedl s berounkou atd. Katstrofa. Po konzultaci s tezarem jsme se shodli že nejlepší by bylo K70 rovnou do kafilérky.

          NKopov - Profil | Ne 10.8.2025 15:56:56

          Ono je asi potřeba doplnit ze video vydal zhrzeny kokot co v místní organizaci navrhoval nesmyslné změny pravidel( jako třeba auty k vodě do vodárenského pásma) oni ho s tím poslali do haje. Video jsem neviděl. Ale pry je hodně překroucené.

            Npepa-č - Profil | Ne 10.8.2025 15:45:49

            nejhezcí je to jak mluvi o vodě co si udelal vybor pro sebe, a dava povolenky kamaradum, a tohle nevadi. (zbytek jsem nekoukal, 2h casu)

              N1Mara - Profil | Ne 10.8.2025 15:40:58

              smidy >> Dalas je pan rybář, za mě umí a i dle mě přechytá pana nejvyššího. Jestli prodává ryby a podobně, nevím a ani nevím, co ho k tomu vede. Tak uvidíme, co se z toho vyklube. Jinak nevím co to je, že na Moravě nebo kde to je mají svazové vody plné velkých ryb a jen pro pár vyvolených, to je si myslím taky asi špatně, stejně, jako u nás se vše zamkne a dají se klíče jen pár lidem a ostatní si mohou vykouřit a to mě sere neskutečně !!!!! Buď jsme všichni na jedné lodi a nebo jsou mezi námi svatý co jsou nesvatější ! :-(((

                Nsmidy - Profil | Ne 10.8.2025 13:41:22

                1Mara >> No, je to mířené na Dalasa ale jestli je to pravda.......

                  Nčolkař,zloch - Profil | Ne 10.8.2025 12:25:54

                  Také by mne zajímalo, o které legendě je řeč?

                    N1Mara - Profil | Ne 10.8.2025 11:48:37

                    smidy >> legenda ? jako Dalas ?

                      Nsmidy - Profil | Ne 10.8.2025 11:37:02

                      1Mara >> To sice asi patří ale spíš jde o to kdo to dělal (teda udajně) a ten byl legenda tady v sumcařině. A tak mi nejde do hlavy co mu přeplo že zrovna on tady tohle.....

                        N1Mara - Profil | Ne 10.8.2025 11:02:52

                        smidy >> nepatří tohle do sekce kaprařina ? jinak tohle sed děje a dělo na skoro všech našich svazovkách, vždyť ty soukromáky jsou plné svazových ryb, hlavně kaprů a sumců a podobně.

                          Nsmidy - Profil | Ne 10.8.2025 10:40:54

                          Už jste viděli video o místní legendě?? škoda že tu už dalas není,docela by mě zajímalo proč zrovna on má tohle zapotřebí,pokud je to teda pravda. koho to zajímá pustit od 49 min https://www.youtube.com/watch?v=9gGngeRkRw8

                            N1Mara - Profil | Ne 10.8.2025 8:02:17

                            Kopov >> Ale alespoň sem dáš foto :-)) Aby zasejc se tu nenašli lidi co brečí, že to tu stojí za hovno :-))) ještě čekám nějaký report od medusy .-)))

                              NKopov - Profil | Ne 10.8.2025 7:45:12

                              1Mara >> ale houby
                              Občas i motyka spustí 😉

                                N1Mara - Profil | Ne 10.8.2025 6:47:46

                                Kopov >> je vidět že taky umíš :-)

                                  Njoch - Profil | Ne 10.8.2025 1:19:17

                                  Medusa >> špatný místo špatně jsem udělal asi všechno tak to mám za trest 😉

                                    Njoch - Profil | Ne 10.8.2025 1:18:35

                                    Kopov >> konečně ryba děkuju😉já nic a ještě mi přes nabízené pruty v půl 10 přejížděla nějaká fetka na kánoi a zavazela 🤦

                                      NKopov - Profil | Ne 10.8.2025 0:48:21

                                      joch >> tak tady ho máš. Hodinu čerstvého,slabého dvojavca. Ani jsem ho neměřil 🤣

                                        NMedusa - Profil | So 9.8.2025 21:24:20

                                        joch >> ahoj at se dari u me slabota zatim letos ale jak zase pojedeme tak to musim vychytat a najit si to spravny misto ))) tak doufam ze to pujdte musim zustat doma budou mi vymenovat okna jen montovat ale hned potom jedeme zase tak doufam ze neco bude

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile