Sumcařina

NPedro1 - Profil | Po 2.6.2025 21:38:13

čolkař,zloch >> Fakt si myslíš že to ma něco společného s realitou?
Jak tam ta bába zaleva stovky kytek v truhlíků,tráva jak na golfu, čerstvá zelenina, ovoce, ...., u toho koťátka jsem se rozbrecel!

    Nčolkař,zloch - Profil | Po 2.6.2025 21:35:23

    jurasoft >> super, snad se místní líbači poučí že i sumec 2+ se dá sežrat a začnou ty u nás přemnožené fousaté popelnice brát ...

      Nsiluri - Profil | Po 2.6.2025 10:45:03

      Uz som len cakal kedy gazdina naebe do tych /nepochybne nutnych/ prebijacov smradu aj toho kocura, vsetko co bolo po ruke tam islo :))

        NCHaP - Profil | Út 27.5.2025 13:13:49

        Dovede někdo porovnat nebo mi říci jakou má zkušenost s navijáky PENN Battle IV. vs Naviják PENN Spinfisher VII. Ve velikosti 10000 . Děkuji.

          NZelva94 - Profil | So 24.5.2025 18:03:26

          Trávit čas s ženskou je krásnej, ale bez ženský ještě krásnější 😀😀😀

            NBulda 64 - Profil | St 21.5.2025 19:31:21

            Chlapi taky dřív lamentovali v hospodě, že jim stará do ryb kecá.. Moji parťáci ne, ti měli jasno.. ,, ale jednou na společné oslavě se kámošovo žena pořádně lízla a mimicky předváděla, jak to je, když se Láďa vrací z výpravy.. málokdy jsem se takhle zasmál 🎣🤫😂

              NMedusa - Profil | St 21.5.2025 12:51:18

              Kopov >> ahoj tak to plne souhlasim)))))

                NKopov - Profil | St 21.5.2025 11:14:52

                Pádík >> já tě pochopil. Ryby jsou můj život a taky bych si na ně nenechal sáhnout. Ale je potřeba se na to dívat i z druhé stránky- kdyby Moja někde litala po nocích s kamarádem,taky bych nebyl happy. Myslím že život ve dvou je dost o toleranci. A Moja je tolerantní až až - dělám i myslivost a ono ročně chytit 100sumcu a střelit 50 sviní ,to něco nocí spolkne. Jsou týdny kdy nejsem ani jednu noc doma .Takže myslím,že si nemám na co stěžovat a jak píše Kubas - poslouchat se občas musí 😉

                  NPádík - Profil | Út 20.5.2025 22:36:58

                  Kopov - já to myslel, že jsem si vždycky žil svůj život a od vojny nemám rád příkazy. 😁 Jak může baba někomu říkat, jestli můžu jet na ryby, je pro mě nepochopitelný, asi jsem jiný. S kýmkoliv a když to nepochopí, tak bych si taky nechal kamarádku. Teď sranda, ale já mám proto školení BOZP na začátku.

                    NKopov - Profil | Út 20.5.2025 13:49:32

                    Pádík >> a tak já v celým tymhle byl úplně nevinně. S kamarádkou nás pojila jen láska ke společnému koníčku. 😅🤣

                      NPádík - Profil | Út 20.5.2025 13:21:16

                      Kopov >> Já vždycky přítelkyním na začátku vysvětlil, jak se věci mají a ať nikdy nic nestaví mezi mě a ryby. Fungovalo to. Jaký si to uděláš takový to máš.👍

                        NKopov - Profil | Út 20.5.2025 12:55:27

                        sidla >> to je dobry vědět. Ještě že to píšeš. Mě už nějakou dobu přijde ,že on si na kamaráda jen hraje. Z našich šuplíku bere,do svých nepustí.

                          Nsidla - Profil | Út 20.5.2025 12:24:53

                          Kopov >> to udělal aj mě, neberu to jako náhodu 😀

                            NKopov - Profil | Út 20.5.2025 0:04:00

                            Obiš >> ale jo. Zima nebyla,pokecali jsme. Dobre to bylo. Ale v deníčku je to zapsané 😉

                              NObiš - Profil | Po 19.5.2025 23:54:10

                              Kopov >> Já říkal,, Dojeď,zachytáme. ,, Neee,že chytíme. 😅

                                NObiš - Profil | Po 19.5.2025 23:50:51

                                Kopov >> Já říkal,, Dojeď,zachytáme. ,, Neee,že chytíme. 😅

                                  NKopov - Profil | Po 19.5.2025 23:31:49

                                  sidla >> a tak Jirka je taky hodnej a milej. Úplnej dobrák od kosti..
                                  Onehdá mi říká máš to "kousek", přijeď.
                                  A pak mě vzal na místo tak tajné,že oněm ani ryby nevěděli 🤣🤣👌

                                    NObiš - Profil | Po 19.5.2025 23:12:13

                                    sidla >> Dobře víš, že všichni kamarádi se mé manželky bojí. A ty tuplem! :D Ale nemám si na co stěžovat. Od doby, kdy jsem zakopl na zábavě u záchodků a nechtěně šáhnul pod jednu blůzku, má můj život pevný řád a přímý směr. Enem občas zakličkuju, když mizím k vodě. .) Ale to děláme asi všichni. :)

                                      Nsidla - Profil | Po 19.5.2025 22:22:06

                                      Kopov >> právě že ne, je šikovná, hodná, milá - celá mamka

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile