Sumcařina

Nkaprus - Profil | Út 15.4.2025 8:37:29

Medusa >> Rambodvojka, to je nějaký bouchlejší sumec viditelný v lesní Bečvě z kuchyně?

    Nsiluri - Profil | Po 14.4.2025 21:13:27

    Veru

      NP!F - Profil | Po 14.4.2025 20:19:12

      otoš >> pokiaľ je to iba do doby, keď človek začne dospievať, tak sme v pohode, budeme mať krásny koníček do smrti.

        Notoš - Profil | Ne 13.4.2025 6:45:13

        čolkař,zloch >> však proto je rybařina hezká jen v období dětství než člověk dospěje a začne vydělávat...

          Nčolkař,zloch - Profil | So 12.4.2025 18:32:26

          Poušťák >> kdo zná tu jeho story, nezávidí, je mu líto , co prachy dokáží s někým udělat...

            NPoušťák - Profil | Pá 11.4.2025 23:07:25

            Tady se zase závidí 🤣🤣

              Nrybomil - Profil | Pá 11.4.2025 20:40:31

              čolkař,zloch >> blonďák prolobuje i vlastní lejno, když ho obarví narůžovo, navoní a osladí, pokud zacálujou bude lhát a lhát. a dav tleskačů to koupí, každej z nich tak 6 x.

                NFRANK71 - Profil | Pá 11.4.2025 14:00:55

                Kopov - 10.4.2025 21:25:2. to je jasný, že to dělá pro peníze, ale největší prdel je , že minule ho kritizoval frajel, na kterého potom vlítla kontrola,protože nevystavoval fakturu a neplatil daně.😂😂😂

                  NPedro1 - Profil | Pá 11.4.2025 9:20:21

                  Bobler >> A taky barevných, to je fakt:-)

                    NBobler - Profil | Čt 10.4.2025 22:49:37

                    Pedro1 >> Jj, tam těch prutů nad normal bejva taky drobek víc 😁.....

                      NKopov - Profil | Čt 10.4.2025 21:25:24

                      čolkař,zloch >> on teda pro peníze nikdy nic nedělal jak říká,ale asi dost záleží z jaké značky víc kápne. 😂

                        Nčolkař,zloch - Profil | Čt 10.4.2025 20:38:57

                        Malda512 >> to určitě, a na nástrahách Crivit bude logo JV 👎😡

                          NMalda512 - Profil | Čt 10.4.2025 20:16:48

                          Kopov >> však vydrž. Vsadím krk, že letos Jakub vytáhne nějakou fišlu 100kg + právě na vybavení z Lídlu 😁😁😁

                            NMalda512 - Profil | Čt 10.4.2025 20:14:34

                            Medusa >>. Máš víc sestav na sumce než dochazek v jednom roce 😁

                              NMedusa - Profil | Čt 10.4.2025 20:11:13

                              Pedro1 >> ahoj jdu cumet na Rambo dvojku zatim mej se a vsichni vespolek zitra)))))

                                NPedro1 - Profil | Čt 10.4.2025 18:08:02

                                Medusa >> Tolik cizích slov jsem nikdy neslyšel, znám z toho jenom ten gang bang.

                                  NMedusa - Profil | Čt 10.4.2025 15:59:31

                                  Pedro1 >> never crack bank cat a penn spinfisher ssv 10500 se snurou huprovkou to je ooblibena sestava ale mam rad vsechny tak nejak a jinak pro me top sestavicka je vagner origin v static 280cm a tica tteam gold velikost 20 se snurou vagnerovkou multicolor

                                    NPedro1 - Profil | Čt 10.4.2025 14:50:19

                                    Medusa >> No a která sestava se Ti zdá nejlepší, případně na kterou máš nejvíce ryb?

                                      NMedusa - Profil | Čt 10.4.2025 14:30:40

                                      Pedro1 >> jak smekaci tak multiky neco na kratko mensi a neco zase vetsi na vyvazku atd nejaky maly navi z lodky a neco krapet vetsi velikosti 30 multiky od ticy od shimana a od penn

                                        NPedro1 - Profil | Čt 10.4.2025 14:15:26

                                        Medusa >> Už jsi chytal ne všechny z nich? Případně který hodnotíš jako nejlepší? Co na nich máš za navijáci?
                                        Děkuji

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile