Sumcařina

NP!F - Profil | Čt 27.2.2025 20:33:22

Pedro1 >> tak to bude prauda, on je velmy mudri!

    NPedro1 - Profil | Čt 27.2.2025 20:27:08

    Oreh >> Jojo, potopa bude brzy, říkal to juesej prezident.

      NOreh - Profil | Čt 27.2.2025 20:15:19

      Pedro1 >> este mam set kajakov a kanoe... to su take plastaky. Rad som pripraveny :)

        NP!F - Profil | Čt 27.2.2025 20:14:20

        Oreh >> všetko sú to loďky? Či používaš ako plavidlo všetko nafukovacie?

          NP!F - Profil | Čt 27.2.2025 20:13:13

          Pedro1 >> miestny japonský majstri to kovajú z damašku, obkladajú perleťou a polievajú krvou 18násť ročných pannien z Thajského bordelu. Viem viem, ale to nejde na bežný trh, to je Zeck Oreh edition 🤣

            NMedusa - Profil | Čt 27.2.2025 18:54:48

            Pedro1 >> ahoj to je myslim jeste malo chtelo by to tak jeste ze dva tri kousky )))))

              NPedro1 - Profil | Čt 27.2.2025 18:52:25

              Oreh >> Není to malo, sest člunů a k tomu jeden velký?

                NOreh - Profil | Čt 27.2.2025 18:11:30

                Pedro1 >> ked uz som za to plateny, tak musim povedat ...ze mi tam pride dobry pomer cena/vykon. Mam od nich kopu drobnosti a mam tie drobnosti od kadekoho... a tie od Zeck su zvycajne celkom dobre. Rozne haciky, silony... zopar udic. Nemam nic take, co by som hned vyhodnotil ako smejd. Dokonca mam aj tu malu lodku lodku ... Hopper. Tiez paradna. A to mam 5 inych nafukovacich lodiek :). Za tie peniaze mi to stale pride ok.

                  NPedro1 - Profil | Čt 27.2.2025 13:42:09

                  Oreh >> Děkuji, že monitoruješ dobré jméno svého chlebodárce.

                    NOreh - Profil | Čt 27.2.2025 13:36:09

                    Je to nieco ako Sage, ale lepsie...

                      NPedro1 - Profil | Čt 27.2.2025 11:15:39

                      P!F >> Bacha s tím Zeckem ,.................., Oreh říkal, že se to vyrábí v Japonsku a je to zakázková ruční výroba!

                        NP!F - Profil | St 26.2.2025 23:29:50

                        kaprus >> tých "lámacích" prútov bolo od každej podobnej značky xy. Poväčšine je to spôsobené snahou viac ušetriť daného "výrobcu". Ako chcieť od číňanov kvalitný výrobok bez vlastnej kontroly kvality je absolútne sci fi.

                          Nkaprus - Profil | St 26.2.2025 21:30:10

                          P!F >> Šak dyť. Proto mi bylo divný, že něco zapomněli při výrobě, když z99% je to nabouchaný na skladech, nebo zbytky z jiné výroby a oni si vyberou co už je. To sou pohádky . Nejlíp levně koupit a "draho" prodat. Každá abnormalita na zakázce stojí peníze aj v Číně.

                            NP!F - Profil | St 26.2.2025 20:21:16

                            kaprus >> Nič nerobí v číne. Pošlú dvoch lidí na výstavu do číny a oni vyberú, čo im číňania vyrobia a onálepkujú. Rovnako ako black cat, mad cat, vágus, zeck a ďaľší.

                              NP!F - Profil | St 26.2.2025 20:19:04

                              dr.carp >> o zákazkovej výrobe písal matušík... Myslím, že ten komentár bol na mieste.

                                Ndr.carp - Profil | St 26.2.2025 9:36:56

                                kaprus >> Debatujem s Palom a Lukášom !!! A už končím !!!

                                  Nkaprus - Profil | St 26.2.2025 8:21:30

                                  dr.carp >> Nebo je zbytečný psát, že mrtvý Shakespeare stále patří do pufefishing a všecko dělá v Číně.
                                  Takže po pravdě těžko někdo pro někoho něco dělal. Ta značka přes 20 let nefunguje tak jak ji všichni známe..

                                    Ndr.carp - Profil | Út 25.2.2025 20:57:41

                                    kaprus >> Niekto tu písal o zákazkovej výrobe?Trochu zbytočná reakcia.

                                      Nkaprus - Profil | Út 25.2.2025 20:26:46

                                      dr.carp >> takže zakázková výroba 😆to určitě. Tam je všecko nabouchané a jenom si vybereš, jinak bys platil ☝️

                                        NMedusa - Profil | Út 25.2.2025 18:45:14

                                        Xy >> dik ale nemam zajem sam toho mam doma na dalsi prodejnu pomalu a to ted jeste neco resim z penizku za uraz

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile