Sumcařina

drvoštěp - Profil | Pá 13.12.2024 7:50:13

Vash >> 🤧

    Vash - Profil | Čt 12.12.2024 19:56:47

    Karlokkk >> Dík za info 😉 Raději ho tedy použiju k rajčatům 😤🤘🤣

      Karlokkk - Profil | Čt 12.12.2024 19:08:09

      Vash >> a kolegovi praskl ve spojí horním po roce 😉

        Vash - Profil | Čt 12.12.2024 8:45:12

        jurasoft >> Jo už po něčem koukám 😉 Stejně se bude jako mrcha válet v lodi 🤣🤘😤

          drvoštěp - Profil | St 11.12.2024 16:54:00

          Vash >> 🤧🤧🤧

            Vash - Profil | St 11.12.2024 16:47:32

            drvoštěp >> Hezký ti ho zabalím Kájo 😉🤩🤘 Slinta si bude mít s čím hrát 🤣💪

              drvoštěp - Profil | St 11.12.2024 16:29:31

              Vash >> Já si ho příští návštěvu odvezu😆😆😆

                Vash - Profil | St 11.12.2024 15:16:56

                Letos mi fousatý moc nešli 😕 Tak sem si na příští rok koupil nový prut 🤣🤘😤
                Když nic tak k rajčatům bude super 😆

                  Oreh - Profil | Ne 1.12.2024 21:54:34

                  P!F >> chcel som najprv radit Dragon, ale uz nepresiel :)

                    P!F - Profil | Ne 1.12.2024 20:56:11

                    Oreh >> 🤣

                      Oreh - Profil | Ne 1.12.2024 15:48:35

                      skalic >> pozri aj na Zeck

                        skalic - Profil | Ne 1.12.2024 14:00:01

                        Od J.W.jsem v ruce nikdy ni nemel a asi ani nechci.

                          Kopov - Profil | Ne 1.12.2024 12:55:29

                          skalic >> no před třemi týdny jsem držel v ruce tu vagnerovu hračku a přišlo mi to takový ani nevím jaky. Snad jako dětská hračka,takový "lagric". To nepíšu proto že ho nemám rád,ale protože mi to fakt tak přišlo. Ani nevím jaká k tomu byla cenovka. Ale to wft mi přijde rozhodně lepší.

                            skalic - Profil | Ne 1.12.2024 12:14:53

                            Kopov >> Tomu rozumim a wft ma dobry veci.

                              Kopov - Profil | Ne 1.12.2024 12:00:47

                              skalic >> to znám s tou nudou😅. Taky potřebuju moc věcí.
                              Jinak tohle je combo na který nedám dopustit. Lehoučký,tenoučký ,sedí mi v ruce. Užiješ si na tom metrovku a má to dost síly i na velkou rybu. Je to v podstatě blbuvzdorný vůči hovadu jako su já😅 ( očka jen drát, myslím že vevnitr v prutu je taky drát ) Ale co sedí mě,nemusí sedět druhýmu. A nechytam teda ve vazkách,tak někdo by třeba řekl prut radši tvrdší. Ale mě tohle vyhovuje

                                skalic - Profil | Ne 1.12.2024 11:56:53

                                svena >> koukal jsem na ne mam dragony docela rad,ale jsou 198 cm a ja mam prut 210 a chci jeden kratsi max.190,ale radsi jese min.

                                  skalic - Profil | Ne 1.12.2024 11:51:09

                                  Kopov >> multik mame stejnej

                                    skalic - Profil | Ne 1.12.2024 11:49:46

                                    Kopov >> To nejsi taky sem to do ted tak mel na vabnicku.Zacinam se nudit tak vymejslim co si nutne potrebuju koupit.😀

                                      Kopov - Profil | Ne 1.12.2024 11:45:08

                                      skalic >> možná su blbej..ale mám na tom multik🫣

                                        svena - Profil | Ne 1.12.2024 11:22:10

                                        skalic >> Dragon dělá hezký pruty.X-treme HD cast třeba 200g dělají i 300g

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile