Sumcařina

NZelva94 - Profil | Út 8.10.2024 15:58:40

stodevadesátka místo elektromotoru :-) Chytře se vyhnula potopeným stromům 👍

    NFo - Profil | Út 1.10.2024 15:39:45

    kaprus >> no, jen tak...
    Jen to teda dávám výš, aby ten tlak na kolečko signalizatoru nebyl velikej.
    Funguje to v pohodě, ale moc to nepoužívám (jen když hodně leje a jsem zalezlej v autě, tak to mam na příposlech). Rolnička s chemickým světlem je u mě top

      Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 15:01:26

      Fo >> to tam máš jenom tak?
      Třeba flakarpy, když je dáš na sensitiv tak pipají aj v batohu, když se mi to nechca zapne a jedu na kole.

        Ndrvoštěp - Profil | Út 1.10.2024 14:57:42

        kaprus >> 🤫🤫🤫😁

          Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 14:56:36

          drvoštěp >> Já leju i na kaprech, trout área, spinning, mlaskačka, špunt, flying, třepačka, harpuna a čeřínek.
          Na všechno mám pípáky🤭🤟

            NKarlokkk - Profil | Po 30.9.2024 17:19:14

            pier >> Smart alarm. Cca za 700kc.ks.

              NFo - Profil | Po 30.9.2024 16:58:21

              ..

                Ndrvoštěp - Profil | Po 30.9.2024 15:13:35

                pier >> OK

                  Npier - Profil | Po 30.9.2024 14:37:25

                  drvoštěp >> Tak v tomto ohledu jsem tedy vlastně odpálil naprosto všechny rybáře,nebo ne??
                  Jinak to vidím tak, že tyhle věci jsou na zvážení a zodpovědnosti každého soudruha...
                  A pokud se na mne nyní vyhrne silně znechucená rybářská i nerybářska veřejnost jsem připraven nést zde následky a odrážet útoky tak dlouho dokud mě ti bude bavit 😉
                  Toliko mé stanovisko😉

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 30.9.2024 14:29:52

                    pier >> Mě to vyznělo jakože jsem při lovu nalitej. Pokud myšleno jinak, tak omluva -a ono jít nadýmený zdřímnout a spoléhat jen na tu rolnu není úplně ideální

                      Npier - Profil | Po 30.9.2024 14:04:51

                      drvoštěp >> zkus mi prosím podrobně vysvětlit svou reakci...
                      Mám ten pocit ,že jsem se ptal na nějakou technickou záležitost k čemuž dle mého názoru tyto stránky slouží tudíž nerozumím..

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 30.9.2024 12:58:09

                        pier >> Teď jsi všem sumcařům udělal medvědí službu... 🙉🙉🙉

                          Ncandát 820 - Profil | Po 30.9.2024 12:44:47

                          pier >> ahoj pouzivam klasik stojan a k tomu vidlicku,funguje to perfektne

                            Npier - Profil | Po 30.9.2024 11:16:04

                            Karlokkk >> máš na mysli Demons??

                              Nkaprus - Profil | Po 30.9.2024 11:15:05

                              mastrof >> tak obyč stojan taky není zadarmo. A samo domo by ses asi nevešel. Pokud nejsi nadšenec 🤗

                                Nmastrof - Profil | Po 30.9.2024 11:13:13

                                pier >> ty stojany dělá Jarin - R já je mám a fungují k mé spokojenosti. Jeden ale vyjde skoro na litr.

                                  Npier - Profil | Po 30.9.2024 11:12:22

                                  Dredaty >> 😁😁...tvl...suprove řešení.
                                  Jako proč ne,ale považoval bych to spíše jako nouzovku,byť teda naprosto geniálně vychytanou.
                                  U té rolny ,já též v pohodě vydržím pokud jdu navečer.
                                  Ale Teď jsme byli ,na celý víkend, sumce tam měli i přes den a výjezd samozřejmě byl celkově takový náročnější a ono jít nadýmený zdřímnout a spoléhat jen na tu rolnu není úplně ideální 😉

                                    NBery. - Profil | Po 30.9.2024 11:06:37

                                    pier >> https://youtu.be/0abc9fKvkxA?si=LgOWxqcfJhwVjP7g

                                    V 9.minute ukazuje pipak na stojanu. Teoreticky externi vidlicka v uhlu by taky sla pouzit.

                                    Jinak mam Delphiny par let a funguje to spolehlive.

                                      NKarlokkk - Profil | Po 30.9.2024 11:00:31

                                      pier >> kup si obyčejné od Madcatu. V akci. Mám je x let. ... Upínání fajn!

                                        Nkaprus - Profil | Po 30.9.2024 10:47:37

                                        pier >> Hoj. Někde je tu chlap co vyrábí přímo takové držáky. Prý to funguje jak má. Měl aj nějaké inzeráty V bazaru.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile