Sumcařina

Ntomikis - Profil | So 11.5.2013 20:51:38

dostanu vše my jde normal jestly myslíš tyhle http://www.sumcovasnura.cz/

    Nčinka - Profil | So 11.5.2013 20:50:03

    tomikis >> jo a co ti jako fachá na ty stránky se prostě nedostaneš...

      Ntomikis - Profil | So 11.5.2013 20:47:00

      mně to normal fachá tak nevim proč tobě ne :-)

        Nčinka - Profil | So 11.5.2013 20:20:42

        čau , poraďte už má hupr nové stránky ..."sumcovasnura.cz"- nefachá....

          Nblecha39 - Profil | So 11.5.2013 19:27:41

          dr.lukas >> no preci na zahajeni až me ho budeš vylovovat

            NPaulus - Profil | So 11.5.2013 19:27:23

            Hrdobec >> Když můžu - pomůžu ......... o))

              NHrdobec - Profil | So 11.5.2013 19:20:42

              Paulus >> seš dobrák vod kosti ))))))))

                NPaulus - Profil | So 11.5.2013 18:18:52

                Hrdobec >> Mi se dělá pravidelně jebák v rypáku, když má ta moje ty dny. Anžto jsem dobrá duše, klidně mu ho pronajmu ............... o)))

                  NMíra59 - Profil | So 11.5.2013 18:02:09

                  kuba141999 >> jsi drobek zaspal dobu, to už je celkem stará záležitost

                    NHrdobec - Profil | So 11.5.2013 17:46:40

                    duro1985 >> uhry sem koupil v pubertě kámo ))

                      Ndr.lukas - Profil | So 11.5.2013 14:54:57

                      Mě by zajímalo kdy začnou do médií dávat ve stejné frekvenci reportáže a příspěvky ,, Štastný lovec ulovil kapitálního sumce a šetrně ho pustil zpět do vody kde ryba žila několik desetiletí,, si to ty masožrouti uvědomí až jejich děti a vnoučata budou ty ryby znát jen z obrázků!

                        NKubouš - Profil | So 11.5.2013 14:25:07

                        kuba141999 >> Pěkný , tak se aspoň pořádně z....i když už nic.

                          NBušák - Profil | So 11.5.2013 13:22:07

                          standas >> Jsi se dal na těžší kalibr nevídané kámo !

                            Nstandas - Profil | So 11.5.2013 13:02:49

                            duro1985 >> Mi Čechoslováci ti rozumíme:-)

                              NP!F - Profil | So 11.5.2013 12:13:48

                              duro1985 >> ja ti len poradim, aby si pisal ako ti huba narastla, nie ako polonegramotny neandrtalec.

                                Nduro1985 - Profil | So 11.5.2013 4:01:03

                                dobry den.muze my nekdo poradit kde v praze koupim ultrabite na sumce a uhry.dik za odpoviede

                                  Nhupr - Profil | So 11.5.2013 0:17:10

                                  Dalas >> ja rači z tvrdym..

                                    NHrdobec - Profil | So 11.5.2013 0:05:32

                                    macek1 >> Díkes kámo

                                      NHrdobec - Profil | So 11.5.2013 0:05:11

                                      Paulus >> jasná zpráva Pájo ))

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile