- Úvod
- Pokec
Sumcařina
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie dravci: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 73x v ignorovaných.
Hrdobec - Profil | Pá 10.5.2013 12:42:40
Hlubočepy >> Vim...ukázal jsi mi to už párkrát přece )))))))
Hlubočepy - Profil | Pá 10.5.2013 11:59:36
Hrdobec >> Pěkný-gratulace-víš jak to je stěma sedlákama :-)
MB - Profil | Pá 10.5.2013 11:39:48
Hrdobec >> Fuj!
obludy.....
jak jsem psal...rok dva a začnou Vás požírat obludy
obludy.....
jak jsem psal...rok dva a začnou Vás požírat obludy
Hrdobec - Profil | Čt 9.5.2013 23:19:11
zdar kluci..tak éro nespadlo a hrdobec je zase doma )) Malá ochutnávka než zpracuju fotky,pak jich sem pár pošlu
1Mara - Profil | Čt 9.5.2013 21:59:40
Netipa - poslední hrdina MRKu >> No protože je jiná doba , asi zase neměl ten člověk, co to měl na starosti, co na práci , tak vymýšlí píčoviny !! :-(.
mik UTD - Profil | Čt 9.5.2013 21:55:48
bakulebart >> 451033 č revíru a bude zřejmě stejně jako byl od 1,1 do 15,6
bakulebart - Profil | Čt 9.5.2013 21:44:12
mik UTD >> asi vím kde mysliš,jestli si dobře pamatuju tak tam byl zakaz chytani do zahajeni dravcu,mělo by to bejt zase,nebo ten zakaz mysliš že tam bude jako celoročně?
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 21:36:54
1Mara >> Ještě vloni (tuším) to byl hájený úsek až do 16. června. Nechápu, proč to zase povolili
mik UTD - Profil | Čt 9.5.2013 19:48:34
Hlubočepy >> Právě, ono je těžké dokázat i ten cílený lov. Jedna žížala jeden háček....... a hlavně nejsou lidi!!!
Hlubočepy - Profil | Čt 9.5.2013 19:29:02
mik UTD >> pokud to není označeno jako trliště tak se cílenost lovu velmi těžko prokazuje.Kde není cedule tak tam naběhnou.
mik UTD - Profil | Čt 9.5.2013 19:22:39
§ 13 odstavce 2 a 3 zákona č. 99/2004 Sb.
V rybářských revírech se zakazuje lov
i) v místech, kde se nahromadily ryby za mimořádně nízkého stavu vody nebo při škodlivém znečištění vody a též ryby shromážděné k přezimování a rozmnožování,
V rybářských revírech se zakazuje lov
i) v místech, kde se nahromadily ryby za mimořádně nízkého stavu vody nebo při škodlivém znečištění vody a též ryby shromážděné k přezimování a rozmnožování,
Hlubočepy - Profil | Čt 9.5.2013 18:59:09
hraji >> zdar-pokud se ryba tře tak až tak nekouše,takže se jedná o podsekávání?Pokud ano,tak není o čem ne ?
Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














