Sumcařina

Hrdobec - Profil | Pá 10.5.2013 12:42:40

Hlubočepy >> Vim...ukázal jsi mi to už párkrát přece )))))))

    Hlubočepy - Profil | Pá 10.5.2013 11:59:36

    Hrdobec >> Pěkný-gratulace-víš jak to je stěma sedlákama :-)

      MB - Profil | Pá 10.5.2013 11:39:48

      Hrdobec >> Fuj!

      obludy.....

      jak jsem psal...rok dva a začnou Vás požírat obludy

        preparátor - Profil | Pá 10.5.2013 10:50:44

        Hrdobec >> Dobrá práce :)

          Baltaz - Profil | Pá 10.5.2013 10:44:29

          Hrdobec >> Pěkný!

            Hrdobec - Profil | Pá 10.5.2013 10:41:12

            ...

              Hrdobec - Profil | Pá 10.5.2013 8:32:54

              buris >> díkes kámo

                buris - Profil | Pá 10.5.2013 8:16:55

                Hrdobec >> Super-gratulejšn:)

                  Hrdobec - Profil | Pá 10.5.2013 8:11:40

                  Blažík >> díky

                    Blažík - Profil | Pá 10.5.2013 7:32:20

                    Hrdobec >> Pajádní rybka, gratulace!

                      Hrdobec - Profil | Čt 9.5.2013 23:19:11

                      zdar kluci..tak éro nespadlo a hrdobec je zase doma )) Malá ochutnávka než zpracuju fotky,pak jich sem pár pošlu

                        1Mara - Profil | Čt 9.5.2013 21:59:40

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> No protože je jiná doba , asi zase neměl ten člověk, co to měl na starosti, co na práci , tak vymýšlí píčoviny !! :-(.

                          mik UTD - Profil | Čt 9.5.2013 21:55:48

                          bakulebart >> 451033 č revíru a bude zřejmě stejně jako byl od 1,1 do 15,6

                            bakulebart - Profil | Čt 9.5.2013 21:44:12

                            mik UTD >> asi vím kde mysliš,jestli si dobře pamatuju tak tam byl zakaz chytani do zahajeni dravcu,mělo by to bejt zase,nebo ten zakaz mysliš že tam bude jako celoročně?

                              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 21:36:54

                              1Mara >> Ještě vloni (tuším) to byl hájený úsek až do 16. června. Nechápu, proč to zase povolili

                                mik UTD - Profil | Čt 9.5.2013 19:48:34

                                Hlubočepy >> Právě, ono je těžké dokázat i ten cílený lov. Jedna žížala jeden háček....... a hlavně nejsou lidi!!!

                                  Hlubočepy - Profil | Čt 9.5.2013 19:29:02

                                  mik UTD >> pokud to není označeno jako trliště tak se cílenost lovu velmi těžko prokazuje.Kde není cedule tak tam naběhnou.

                                    mik UTD - Profil | Čt 9.5.2013 19:22:39

                                    § 13 odstavce 2 a 3 zákona č. 99/2004 Sb.
                                    V rybářských revírech se zakazuje lov

                                    i) v místech, kde se nahromadily ryby za mimořádně nízkého stavu vody nebo při škodlivém znečištění vody a též ryby shromážděné k přezimování a rozmnožování,

                                      1Mara - Profil | Čt 9.5.2013 19:05:36

                                      mik UTD >> To souhlasím .

                                        Hlubočepy - Profil | Čt 9.5.2013 18:59:09

                                        hraji >> zdar-pokud se ryba tře tak až tak nekouše,takže se jedná o podsekávání?Pokud ano,tak není o čem ne ?

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile