chlebové boilie

Nástrahy > Boilie

  • Úspěšné období: léto
  • Druhy ryb: kaprovité
  • Typy revírů: rybníky a pomalu tekoucí vody
  • Finanční náročnost: velmi levné

velmi jednoduché na výrobu a hlavně velmi levné

Ingredience

strouhanka
1vajíčko
vnitřek chleba
8 piškotů

Postup přípravy

Do misky nasypeme strouhanku přidáme najemno nastrouhané piškoty 1 vajíčko vnitřek chleba a rukama
uděláme těsto a z těsta uděláme kuličky a počkáme až budou tvrdé

 

Jindřich Mundil, 9.12.2006
Průměrná známka: 2,00

Diskuse k nástraze/návnadě

12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

N19tom97 - Profil | Ne 18.9.2011 19:35:15

ja som to raz skúsil a pridaval som do cesta multi amino Predtravene jatra a po usušeni som to polial Liquidom Betain a brali na to celkom dost ryby

    Nchujar - Profil | Ne 18.9.2011 19:15:41

    napařit rohlík, slisovat ho, udělat kleštěma kuličky (popř. nakrájet na kostičky), pomocí jehly navléknout na nit, nechat uschnout, a pak si chvilku hrát se zavazováním ;)...proč patlat chleba s piškotama a strouhankou, když tohle je prakticky úplně stejný ;) ;)...

      NLukasHejc - Profil | Ne 18.9.2011 18:39:24

      Můžu do toho nasypat i trochu pudingu aby to chytlo nějakou jinou chuť ?

        NSpeviky - Profil | Ne 18.9.2011 18:21:19

        Kolko tej struhanky davas na to mnozstvom a kolko striedky hmm:)

          Ngustik - Profil | Po 12.9.2011 10:59:00

          tak nez je nachavas zatvrdnout tak do nich pichni uzkou ticinku a az zatvrdnou tak ji vydnej a provlikni provazek a zauzluj

            NTom252 - Profil | Po 6.6.2011 21:27:56

            Mohl bys sem prosím dát nějaké foto

              Nfred41 - Profil | Ne 20.3.2011 18:25:24

              Nebude to praskat?? po vysušení?

                NMARTINESKU - Profil | Po 14.3.2011 15:44:45

                Co rozpadavost, resp. trvacnost na vlase...? Mas to nejak testnute?

                  Nsimon110 - Profil | Po 14.3.2011 15:36:20

                  Dobrý nápad rychlé a jednoduché už jsem to skoušel =)

                    NBoban*** - Profil | Po 5.4.2010 12:43:45

                    Ahoj,jak dlouho kuličky tvrdnou mají se dát do chladu .

                      Nkapromanius - Profil | Ne 31.1.2010 11:38:45

                      jak deláš ty koule na rollbalu nebo rukou

                        Ndusso20 - Profil | Po 25.8.2008 21:53:19

                        ja som to us skusal ala chitil som na to mensieho kaprika mal okolo 50cm! ale je to lepsie ked to prevaris