Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:30:31

    Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:30:10

    minatrix >> asi tak, prostě se mi líbí a ty parametry za tu cenu prostě stojí za vyzkoušení. >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:26:54

      otoš >> v čem bylo debilní to zdolávání? >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:19:53

        minatrix >> ja chci TT Zander ;-) jsem spokojený už teď. Vzal bych Black arrow kdyby nebyl tak těžký >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:14:44

          ;-) jojo hoši já vám to říkal >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:12:57

            Pedro1 >> uvidíme zítra jaký udělá dojem ;-) >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:11:04

              Pedro1 >> já. >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:10:17

                P!F >> který Perch? >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:09:48

                  minatrix >> jako za 1500 si myslím že mě může ten prut jen mile překvapit. Nejsem si jist gramáží takže jsem si vyhrál nějaký levný proutek abych měl více zkušeností a mohl ten příští proutek vybrat z větší jistotou >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Út 2.6.2015 16:01:51

                      Erik T - Profil | Út 2.6.2015 15:59:16

                      minatrix >> Pruty dragon mi jeden kolega rozmluvil, takže na řadu přišlo mikado chtěl jsem prvně Inazuma Zander 2,40 35g ale oproti TT Zander 2,40 20g má samé pro mě nevýhody výší váha lepená špička. Takže tak. >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Út 2.6.2015 15:55:42

                          Erik T - Profil | Út 2.6.2015 15:40:47

                          afjee >> prut? Ten co mám napsán v profilu >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Út 2.6.2015 15:37:18

                            Prutt až zítra bude :( dneska to bohužel tatíkovi nevyjde se zastavit ;-( >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Út 2.6.2015 15:36:08

                              Milan 66 >> ty dám do sáčku >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Út 2.6.2015 13:51:33

                                Tak krabičky doma akorát se tam vlezlo vše. ;-) pro prut jedu ve 4 ;-) >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Út 2.6.2015 9:30:56

                                  Ruzzzik >> je tam? >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | Út 2.6.2015 9:12:34

                                    Řízek 5,125 >> Ruzzzik- 2.6.2015 9:09:23 >> o prázdninách jedu do Českého Švýcarska ;-) >> Stránka diskuse

                                      Erik T - Profil | Út 2.6.2015 9:07:23

                                      Dneska budu mít nejlepší prut ;-) >> Stránka diskuse

                                        Erik T - Profil | Út 2.6.2015 7:06:12

                                        Dneska krabičky, prut, silon a možná i lanko ;-) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda