Přívlač a dravci

NErik T - Profil | Po 1.6.2015 12:00:35

Pedro1 >> 4 asi ne :) >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | Po 1.6.2015 11:23:32

    Objednal jsem si nové krabičky ;-) >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | Po 1.6.2015 11:18:54

      Pedro1 >> jen a jen dobře ;-) >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | Po 1.6.2015 11:13:15

          NErik T - Profil | Po 1.6.2015 8:14:39

            NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 19:48:52

            Milan 66 >> ;-) >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 19:36:10

              minatrix >> to bohužel ne jsem ženatý ale koukat chlapi po mě můžou ;-) >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 19:30:37

                A mě je jedno jestli něco chytím hlavně ať se líbím rybářům ;-) >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 18:40:07

                  otoš >> OK ;-) >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 18:21:31

                    šeptal >> to se mi líbí snad ho chytnu a budete všichni v píší. >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:25:44

                      Ruzzzik >> a my to máme vždy když je sobota ;-) >> Stránka diskuse

                        NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:23:59

                        Ruzzzik >> 100% navíc? >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:23:22

                          Ruzzzik >> OMG to máš super ;-) >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:21:48

                            otoš >> já si raději pojím ;-) >> Stránka diskuse

                              NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:20:18

                              Ruzzzik >> ještě že dělám jen pracovní dny ;-) a když už na sobotu tak za jednou tolik >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:17:11

                                Ruzzzik >> v neděli na 12ku? >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:15:10

                                  otoš >> zase máš dobrý prut ;-) >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 16:06:18

                                    otoš >> na grilu :) vajčinka >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | Ne 31.5.2015 15:48:54

                                      Brou chuť ;-) >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda