Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 13:23:59

Ruzzzik >> Tak určitě máš pravdu ale takové ty kecy co teď píše jasnovědec miluji. >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 13:17:54

    otoš >> já to nepočítal ;-) nejsem ještě na tom tak špatně abych si musel počítat kolik mám gum. Jinak co jsi to za jasnovědce že nevíš kolik mám gum >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 13:14:27

      Ruzzzik >> tak to je fajn ;-) >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 13:13:12

        otoš >> bububu zase pravda jasnovědče. >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 13:10:37

          Ruzzzik >> podle mě je... Můj názor nikomu nenutím tak tu zase stoho nedělej kovbojku... Jasně máš skvělý prut o akci ani nemluvím ;-) >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 13:04:37

            otoš >> drž už pusinku ;-) >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 13:04:00

              Ruzzzik >> Tak určitě se najde světlá výjimka ale Shimano spíš ne. To ti potvrdí skoro každý že je to žvejka ale nehádám se. >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 12:57:42

                otoš >> ty jsi jouda ;-) tebe bych přechytal i stím proutím >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 12:54:22

                  otoš >> já myslím že bude suprový za ty peníze ;-) už jen kvůli váhy a dizajnu a myslím že v akci to taky nebude špatné. Horší jak Shimano to nebude ;-) >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 12:50:01

                    otoš >> jsi jasnovědec? >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 12:44:49

                      otoš >> důvod? >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 12:42:35

                        otoš >> raději mi vysvětlí proč jsem si vybral ten nejhorší prut držel jsi ho v ruce? >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 12:36:10

                          Mijon >> v úterý ;-) >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 10:25:00

                            šeptal >> neboj >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 10:05:40

                              šeptal >> ;-) nebojte hoši >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 8:18:45

                                šeptal >> uvidíme ;-) >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 6:57:25

                                    Erik T - Profil | Ne 31.5.2015 5:47:48

                                    Tak objednal jsem 220 hlav ;-) >> Stránka diskuse

                                      Erik T - Profil | So 30.5.2015 19:52:40

                                      venca1 >> že jsi mlok ;-) >> Stránka diskuse

                                        Erik T - Profil | So 30.5.2015 19:20:01

                                        venca1 >> mlok? >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda