Přívlač a dravci

Erik T - Profil | So 30.5.2015 18:34:26

venca1 >> v úterý mloků ;-) >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | So 30.5.2015 16:25:09

    Takže beru 3/0 na gumy 8,5-9cm velikost 38mm Mustad. 4/0 má 45mm a to už je moc.Matzuo má 30mm. >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Pá 29.5.2015 19:30:45

      Tak mikado bude v úterý >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Pá 29.5.2015 15:32:38

          Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:51:44

          otoš >> no slyšel jsem story vymotal cívku a zlomil prut >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:43:48

            otoš >> nechci >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:41:09

              otoš >> ;-) jop a co v něm? >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:40:33

                První asi pustím protože to nebude mjara. >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:39:00

                  otoš >> protože mám hlad :D >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:37:34

                    otoš >> prostě budu házet a co se pověsí to sním ;-) >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:30:47

                      otoš >> štičky a candáty i jeden sumec tam je. >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 20:07:06

                        otoš >> Dobrý den tak asi 19ho budu mít volno tak už 18ho po raní to půjdu vyzkoušet na rybníček ;-) >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Čt 28.5.2015 19:14:49

                            Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:59:30

                            otoš >> 20.6. >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:56:11

                              otoš >> asi půjdu na ryby až v sobotu ;-) >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:50:15

                                otoš >> normální vykuchání zvládám >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:40:36

                                  otoš >> vidím že máš stejný bodběrák ;-) njn >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:33:23

                                    otoš >> na rybách chytám a nekecám ;-) to jen tady se chci něco dozvědět od zkušených rybářů ale místo toho se jen posmívaj >> Stránka diskuse

                                      Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:23:33

                                      afjee >> Mustady budou v dané velikosti +-2mm delší >> Stránka diskuse

                                        Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:22:51

                                        otoš >> tak proč se pak takové háčky ďělaj? >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda