Přívlač a dravci

Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:21:55

afjee >> tak matzuo nebo mustad to výjde skoro na stejnou ne? V daných velikostech. >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:19:47

    otoš >> cože? >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:17:26

      afjee >> Mustad !!! Oblený háček ty matzuo jsem vzal jen proto protože kulaté neměli >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | St 27.5.2015 20:14:06

        afjee >> Mustad bronz >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | St 27.5.2015 19:25:15

          Teď ještě krabičky pořešit a je to;-)
          Koupil jsem dvě http://tomi-fishing.cz/produkt/rybarska-krabicka-ve​rsus-vs-508/ a jsou na hovno :( nedám do nich všechny gumy. >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | St 27.5.2015 19:16:39

            afjee >> Díky ;-) >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | St 27.5.2015 19:13:49

              afjee >> opravdu nebo si děláš srandu >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | St 27.5.2015 19:13:05

                jaka >> proč je ten konec takový >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | St 27.5.2015 19:05:06

                  Takže ty háčky jsou taky divné
                  Na 6-6,5cm vel.2
                  Na 7,5cm vel.1/0
                  Na 8,5-9cm vel 3/0
                  Doporučené háčky na velikosti gum podle nástrahy.cz
                  Praxe
                  No viděl bych to asi takhle
                  6-6,5cm min. vel.1
                  7,5cm vel.3/0
                  A na 8,5-9cm vel. 3/0 lepší by byli 4/0

                  Co vy na to? >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | St 27.5.2015 18:45:14

                    Jediné co jsem nevychytal jdou krabice :( >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | St 27.5.2015 18:44:35

                      Rybkin >> jde mi o to na konci nevypadá to moc dobře >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | St 27.5.2015 17:44:42

                        Rybkin >> máš to taky tak? :D >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | St 27.5.2015 17:14:11

                          To mám na vás ;-) >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | St 27.5.2015 17:13:43

                            Pedro1 >> vy tak vy ni neporadite nikdy >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | St 27.5.2015 17:12:24

                                Erik T - Profil | St 27.5.2015 17:11:13

                                Pedro1 >> to jsem vzal jen na zkoušku jestli budou velikosti háčku sedět na nástrahy a moc to nepasuje ;-) >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | St 27.5.2015 16:53:57

                                    Erik T - Profil | St 27.5.2015 16:40:38

                                      Erik T - Profil | St 27.5.2015 16:29:44

                                      Pedro1 >> tak nevím jestli se dočkáš. >> Stránka diskuse

                                        Erik T - Profil | St 27.5.2015 15:25:15

                                        Pedro1 >> jedu z roboty tak klid v 5 tu máte vse >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda