Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Po 25.5.2015 18:01:43

Já mám bolení zbraň >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:53:46

    Pedro1 >> ta to zkusím podle těch mejch doměnek :D >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:51:21

      Standič >> nemám :(
      A hlavy můžu mít v těchto gramážích 1,7g 3g 5g a 8g >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:37:32

        šeptal >> to je moc práce, a navíc nemám volné navijáky :( >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:35:35

          Pedro1 >> na mělčiny ;-) >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:30:57

            Nakonec asi budu se začátku chytat na hlavy 1,7g a 5g. >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:28:44

              šeptal >> ano rozumím ale dvě stejné cívky nemám musím to tedy nějak odhadnout na ostro tak se snažím tak nějak to spočítat přibližně >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:21:07

                minatrix >> je malý >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:18:52

                  Jinak kapacita ballistica 3000 je 0,30mm/125m. Jako podklad jsem objednat tedy 100m 0,30mm a kdybych dal na cívku cca 87m tak by mi zbývavalo 38m na cívce a to by mohlo stačit na 126m 0,08mm šňůry ne? Když bych si veml že se jedná o 0,10mm tak by se tam mělo vejít 114m 0,08mm na těch 38m volného místa. >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Po 25.5.2015 17:13:34

                    Pedro1 >> ano něco už mám a něco je na cestě ;-) >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Po 25.5.2015 16:56:57

                      Tento týden bych mel mít veškerou výbavu dona krom hlav :) >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Po 25.5.2015 15:14:48

                        MB >> má vůli ten prstenec pod cívkou? >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 19:42:00

                          Jaký navazec na ty cantouše jen šnůru nebo FC nebo může být i normál vlasec jako třeba Colmic x5000. >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 19:39:40

                            P!F >> ne uvidíme batoh je ještě na cestě >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 12:10:51

                              venca1 >> to mě umístilo že ho zkusím ;-) >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 12:05:38

                                Pedro1 >> četl jsem recenzi :) na 18g verzi >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 12:02:48

                                  Pedro1 >> heh by ses divil. >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 11:50:24

                                    šeptal >> důkaz místo slibu? >> Stránka diskuse

                                      Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 11:43:47

                                      šeptal >> na Hartě ti dovolím si sáhnout ;-) >> Stránka diskuse

                                        Erik T - Profil | Ne 24.5.2015 11:39:07

                                        zander80 >> podle nálady ;-) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda