Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Út 19.5.2015 19:57:14

SiC očka ale o akci nikde nic :( >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Út 19.5.2015 19:48:45

    minatrix >> jde o to že to není vlepenka jak ten Inazuma flash zender. Jen v katalogu vůbec nepíší jaká očka a jaká akce. :( >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Út 19.5.2015 19:43:03

      Pedro1 >> už to mám jdu do http://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty-mikado​/6953-prut-mikado-nihonto-tt-zander-24m-20g-cork.ht​ml EVA verzi. Je o 36g lehčí má lepší rukojeť a hlavně má dutou špičku. >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Út 19.5.2015 18:15:02

        Tak do čeho jít. >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Út 19.5.2015 17:31:17

          Pedro1 >> ale může přijít i velká ne? On by to ten prut nezvládnul? >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Út 19.5.2015 17:30:09

            Bláža >> podle popisu pod videem >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Út 19.5.2015 17:10:28

              Standič >> dával jsem tu video kde borec chytá na 10 kopyto a 7-10g na prut dragon 4-18g
              https://youtu.be/ma0TCIN6a9M >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Út 19.5.2015 16:57:14

                Pedro1 >> s těch 3? Žádná :) >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Út 19.5.2015 16:54:23

                  Pedro1 >> má vlepenou špičku? >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Út 19.5.2015 16:49:14

                    Tak co hoši RYOBI WILD ASPAGUS 2,40m/5-14g/ Dneska jsem byl pro povolenku ;-) >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Po 18.5.2015 23:54:54

                        Erik T - Profil | Po 18.5.2015 11:45:27

                        Standič >> akce fast i když mám šňůru ano? >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Po 18.5.2015 10:46:53

                          Jinak vážil jsem si gumy a 8,5cm kopyto 5-6g jak které a 9cm 4-5g jak které takže to 10cm gumu bych chtěl vidět která váží 10g takže max těch 14g budu chytat. >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Po 18.5.2015 10:36:21

                            Standič >> Tak už něco slušného pořad ;-) už mě to taky nebaví >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Po 18.5.2015 10:32:25

                              Dobrý den,
                              10cm kopyto váží 9-10g + hlavička 7g a jsme na hranici rozpětí. Tento prut je ideální pro zátěž do 10g. V podstatě je vždy ideální zátěž někde v polovině rozpětí.

                              Hezký den,
                              RSP >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Po 18.5.2015 10:30:37

                                Standič >> už mi napsal >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Po 18.5.2015 10:18:44

                                  Bachy >> díky za zajímavý obrázek, prošku jsem se zhrozil asi se na něho vyprdnu >> Stránka diskuse

                                    Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda