Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Po 18.5.2015 6:05:05

šeptal >> Díky za názor a máš nějaké odůvodnění? Nedá mi spát ta akce nebude to jak Shimano žvejka? >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Po 18.5.2015 4:44:52

    Takže naposledy se ptám který proutek vzít. Dneska ho chci objednat.
    Nano lite 2,28m 5-18g
    Nano lite 2,35m 1-10g
    Nano lité 2,45m 3-14g
    Gumy 6-9cm a hlavy na 3,5,8g na stoják. >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 21:46:41

      https://youtu.be/ma0TCIN6a9M tady borec chytá na dragon proužek 4-18g s 10cm kopytem a hlavami 7-10g? Jestli tomu rozumím správně?
      Ale na to jaká je to gramáž jsem čekal větší ohybačku. Při zdolávaćce moje Shimano 10-30g by se více ohlo >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 21:41:15

        Bláža >> nad 2,40m nejdu to je můj strop ale stou gramáží taky čumím 3-14g že je moc :D to je prd :D si myslím aspoň já. >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 21:08:24

          Bachy >> takže jde ti o délku abych někde dohodil a co ta gramáž není už to moc málo 3-14g to už asi ty 9 gumy nedá+8g jig. >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 21:03:46

            minatrix >> já jsem chtěl 40g prut? O tom nevím takový prut ani není. Jako myslíš vrhačku >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 21:01:54

              Bachy >> proč ten delší a jemnějši? >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 20:37:56

                kubas. >> jak to? >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 20:37:43

                  minatrix >> 295g vadí? Nejde o to jak je to vyvážené jde mi o celkovou hmotnost. Na co je to dobré ta vyváženost? >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 18:31:44

                    Pedro1 >> ztm nic ;-) >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 8:21:24

                      šeptal >> hold kdo si má pamatovat každou pi..vinu :D >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 8:13:14

                        Mike >> budu muset :( já vím vel.2 >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 5:44:24

                          Jakou velikost háčku doporučujete na gumy 6-6,5cm? >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 0:53:19

                            Bachy - ® Poslat soukromou zprávu.Pá 15.5.2015 18:34:42
                            Erik T >> Nanolite má měkčí špici. Medium fast je na pletenku lepší než extra fast. >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 0:44:32

                              sliver >> nic padat nebude medium fast + šňůra=kamarádi >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 0:37:10

                                sliver >> Tu mám na stole, odpočívá, letos dostane záhul. ;-) >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Ne 17.5.2015 0:27:08

                                  sliver >> proč ta hrubost? >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | So 16.5.2015 23:56:16

                                    Pan vláčkář ;-) >> Stránka diskuse

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda