Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 18:06:58

afjee >> něco málo přes >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 17:45:38

    NanoLite XT80C Spinn 18 - 2,28m 5-18gram ??? >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 17:34:31

      A co Sportex Black Arrow 2,10m 10g zvládnul by ty gumy? >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 16:36:37

        Erik T >> Takže větší gramáž 35? >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 12:08:57

          zander80 >> hehe
          Co říkáte na Inazuma flash perch 2,40m 18g. >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 11:55:26

            Dívám se na ty mikada zajímavé proutky a dobré ceny. >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 11:52:20

              zander80 >> už jsem zbíral i kapry chytal >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 11:38:37

                Standič >> podle nástrah vyberte kandidáty. >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 11:28:16

                  Mijon >> já sám nevím :D chci abych necítil ale při zdolávání aby se pěkně prohnul proutek >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 11:25:05

                    Je to mašina. Žádná vůle jsem spokojen. Takže prut může být 2,10-2,40m cena do 3000kč. >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 11:12:27

                      Mijon >> prut nemám BP tvrdý jak svině A CT byl o něco na tom lépe ale i tak a vubec mi neseděl
                      Dostal jsem katalogy dragon a mikado měl jsem v ruce i Sportex 2,10m black arow 10g a ten se mi líbil takže prut může být od 2,10-2,40m >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 11:00:58

                        Daiwa Ballistic EX 3000h za 4400kč 400 jsem ušetřil. >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Čt 14.5.2015 6:18:12

                          Co ta Daiwa Lexa 2,70m 8-35? >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | St 13.5.2015 19:29:13

                            Bazar ne, co ta Lexa 2,40m 10-30g ale u nás není k sehnání >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | St 13.5.2015 19:17:06

                              Mijon >> 2 pruty ne :) jeden ;-) univerzálek >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | St 13.5.2015 19:09:54

                                Bachy >> Sportex to byt nemusí, 1,80m to ne to raději delší >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | St 13.5.2015 19:03:27

                                  Mijon >> okoun,štika,candát, prut určen na gumy od 6-9cm a hlavy 2-7g max 10g a co ta Daiwa Lexa 2,70m 8-35g tuším? Ve 2,40 se nedělá že? >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | St 13.5.2015 18:47:09

                                    Tak jaký do 2500 aby byl funkční. >> Stránka diskuse

                                      Erik T - Profil | St 13.5.2015 18:22:27

                                      Hlavy můžou být i 10g jestli to zvládnou hravě to už by těch 15g bylo >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda