Přívlač a dravci

NErik T - Profil | St 13.5.2015 18:11:14

Bachy >> takže se to bude projevovat jak? TC má od 15g myslím.
BP 16-28g
CT 15-35g >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | St 13.5.2015 17:49:41

    afjee >> ;-( jakto >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | St 13.5.2015 17:48:48

      Georgino >> důvod? >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | St 13.5.2015 17:47:48

        afjee >> BP má byt tuhší než CT u CT na stojanu při 7g+9cm kopyto se bude jen jemně ohýbat špička a u BP bude asi rovná >> Stránka diskuse

          NErik T - Profil | St 13.5.2015 17:36:44

          afjee >> a důvod? >> Stránka diskuse

            NErik T - Profil | St 13.5.2015 17:13:00

            Tak už se to blíží. BP nebo CT který co se týče tvrdosti. >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | St 13.5.2015 15:51:56

              P!F >> 28ky nebo 30ky chci ji úplně plnou ;-) >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | St 13.5.2015 9:24:28

                Kolik podkladovky jakého průměru použit na Ballistic 3000h 0,28mm/220m abych měl pěkně namotanou šnůrečku 0,08mm 126m. Kdybych namotal 28ky 150m tak tech 70 nedomotám tou 0,08kou že? Tak aspoň podklad 0,30ku 150m co? >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | Út 12.5.2015 19:25:23

                  Polčis >> ugelitka ;-) >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | Út 12.5.2015 19:16:06

                    Bachy >> to že když neco potřebuji tak si ho musím sundavat atd je to nepohodlné tak budu mít krabičky s nástrahami pean povolenku ve předu a no stres >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | Út 12.5.2015 18:17:06

                      Bachy >> normální batoh ne to už jsem zažil, stáhnu si to na na popruzích abych to měl akorát na mě. Víc věcínepotřebuji. >> Stránka diskuse

                        NErik T - Profil | Út 12.5.2015 18:13:12

                        Bachy >> no právě ale myslím že tohle mi sedne. Jestli ani to ne tak už fakt nevím :D super ve čtvrtek nebo v pátek ho objefnám. ;-) pak dám vědět >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Út 12.5.2015 18:11:03

                          afjee >> sranda nebo to myslíš vážně >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Út 12.5.2015 18:04:46

                            Bachy >> a jaký máš konkrétně? >> Stránka diskuse

                              NErik T - Profil | Út 12.5.2015 18:03:51

                              Mijon >> mě jde hlavně o pohodlí ta přední kapsa na hrudníku se mi moc líbí vše po ruc
                              e ne http://www.chytej.cz/duel/78/rybarska-vesta-vs-ryba​rsky-vestobatoh/?page=2/ batoh nebo taška přes rameno co jen zavazejí >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | Út 12.5.2015 17:58:52

                                Mijon >> používáte někdo oboustrané batohy? Momentálně nedostupný :( >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Út 12.5.2015 17:18:10

                                  minatrix >> snad jo ;-) >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Út 12.5.2015 17:12:10

                                    Jestli vše půjde podle plávu ve čtvrtek tu bude fotecka sportexu a Daiwy >> Stránka diskuse

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda