Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Po 11.5.2015 8:07:09

šeptal >> budu chytat 90% stoják 10% řeka na gumy 6-9cm hlavy 2-7g. >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Po 11.5.2015 7:14:41

    šeptal >> jde mi o okouny,štiky, candáty. Prostě univerzál >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Po 11.5.2015 6:15:19

      venca1 >> takže sportex 20? Trochubse bojím te rukojeti že se ta EVA pěna bude pobroce drolit a údržba bude horší >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Po 11.5.2015 5:55:22

        Sportex BP 2,40m 20g ucítím záběr od okouna? >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 23:24:20

          minatrix >> je to jen o prodejcích. >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 23:13:30

            minatrix >> určitě je lepší to by bylo divné kdyby nový model byl horší než ten starší.UTD brzda to těsnění více ložisek atd. >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 23:04:02

              minatrix >> protože SH byli chválené a EX jsou ještě lepší a chci jen Shimano nebo Daiwu. dva Snimana už jsem měl je na čase vyzkoušet Daiwu. >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 22:53:06

                minatrix >> 2900 to už se mi za prut nechce dávat. ;-( >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 22:43:56

                  minatrix >> chci prut 2,40m jinak v čem je ten freams lepší než ballistic EX. Míň ložisek váha větší jen převod menší.
                  Za cenu Lexy bych bral raději carboflex Turbo 2,40m 20g >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 22:32:36

                    Milan 66 >> jakou ta daiwa je měkká tu nechci. >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 21:55:35

                      Reznik76 >> co ta cena :D >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 21:50:24

                        venca1 >> má tam samé 270 a 305 to nechci 2,40 je ideál. >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 21:18:09

                          venca1 >> RS Fish? >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 20:56:22

                            Mijon >> tvrdá? >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 20:47:21

                              Mijon >> tady u nás žádné pruty k vidění nejsou juknu zítra v tom havru a co je na te daiwe špatně? >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 20:40:13

                                Takže Sportex? >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 20:14:33

                                  Milan 66 >> jak na nic proc? Daiwa 8 oček asi i lepší očka bude trošku měkčí než SG.HM? >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 20:02:32

                                    Který byste brali vy ten na ty moje nástrahy. SG Bushwacker 243cm 10-40g nebo Daiwa Exceler Spinning 2,40m 10-40g. >> Stránka diskuse

                                      Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 19:48:35

                                      Hehe se zítra podivam i na toho balistika :) >> Stránka diskuse

                                        Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 19:23:01

                                        Ty gumáče stoji 770kč to je za banku ne jak Shimana za 2500 >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda