Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 17:41:57

Holínky Rapala, jinak zítra jedu pro tu šňůru a gumy. >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 17:21:28

    minatrix >> kde vyhledám členy na mrk já vím že SZ ale kde na něho nájezdu toto nějak neovládám.
    Já myslím že těch 10-40g bude ideál pro mě a jestli budou rezervy tak koupím větší naviják a ballistica dám na UL. >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 17:05:39

      minatrix >> měl jsem Shimano Speedmaster AX 2,40m 10-30g a tyto nástrahy nedával. >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 16:59:39

        minatrix >> oto mi právě jde nic necítit jen záběr jdu mu napsat :) >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 16:40:29

          minatrix >> 1470kč. Jinak tatik má prut za 800 a za 1000 a stále drží. Šňůru testnu jestli 0.08 nebo 0,12 uvidím osobně jak to bude vypadat kamarád chytá na nanofil 0,06 a je spokojený. Naviják nechám. A ještě bych pokecal stím Mike ale nemůžu ho najít :( >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 16:30:46

            minatrix >> NC neřešit. Šňůru taky ne někdo se musí objevovat koupit a vyzkoušet a dát echo. Takže ještě ten prut a naviják pořešime. Stěmi oky asi vadná série ne?
            Nástrahy max 9cm větší nemají cenu pak už to nelíta.
            7g+9cm kopyto utáhne 2500h tak aby se nezadýchaval? >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 16:18:54

              minatrix >> NC neřeším ale tak snad se dá dokoupit ne?
              Popis
              Šňůra Black Velvet je revoluční novinkou z dílny americké značky Berkley, která získala ocenění i na výstavě Efttex 2014. Díky dlouholeté spolupráci týmů firem Dyneema a Berkley se podařilo vyvinout rybářskou 100% Dyneema šnůru, která nikdy neztratí svou sytě černou barvu. Konstrukce šňůry s optimálním počtem Dyneema vláken jí dává kulatý profil v každém průměru a obrovskou nosnost. Šňůra má sametově hladký povrch s jemným povlakem, je šetrná k očkům prutu a dosáhnete s ní dlouhé náhozy. >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 16:05:41

                minatrix >> absence NC je co? EX řada má nižší převod než SH 2500h na kličku 84cm to se dá Aernos 2500FA měl 74cm ale Daiwa má větší cívku ve stejném značení velikost 30 nechci už moc váží 295g a na klíčku 95cm je moc. Ohledně šňůry já bych se toho nebál do PP už se mi nechce vracet po mých zkušenostech. Šňůru byl opravdu neřešil tam mám jasno prostě ji vyzkouším však 525 za 125m není taková hrůza.
                Ohledně prutu ano chci něco tuhšího ať se to při vedení nástrahy neohýbá jak při zdolávačce. >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 15:56:34

                  Jak napíšu tomu Mike ohledně toho prutu. :D >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 15:47:25

                    minatrix >> kterou za co a proč >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 15:39:40

                      Standič >> Berkley Velvet black 0.08mm nosnost 10,10kg :)
                      Naviják: Daiwa Ballistic EX 2500h
                      Prut: SG Bushwacker 243cm 10-40g

                      Stím že utáhne tyto nástrahy každý naviják není pravda Aernos 2500FA si neporadim moc dobře s 8cm kopytem a 7g hlavu. >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 15:24:17

                        Jsem tu hoši.takže šňůru máme vyřešenou 0,08mm na 10kg mi bude stačit :D a ta velikost 2500 utáhne to 7g+9cm kopyto? >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 12:02:24

                          Mluvíš o té novince od Barkley? Power pro dělala to stejné v létě je to osvěžující :D to bude asi u každé šňůry. >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 11:48:05

                            RS Fish je dobrý jen na nástrahy :) a šňůry.
                            Chtěl jsem tuhle ale bohužel mají už jen 0,13mm
                            http://www.rybarskepotreby-shop.cz/snura-vlaceci-po​wer-pro-moss-green-3609.html >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 11:39:38

                              nofish >> nakupují jenom tam osobně :) >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 11:28:44

                                otoš >> jaká dvojka, jinak měl jsem pověr pro 0,15mm v origo špulce a nic moc. Strašně nasakuje, po jedné vycházce bybledla. Chtěl jsem moss green 0,10 z Havířova ale už nemají. >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 11:02:15

                                  A ten prut jak se to sním záběr ucítím ne? Tatík má prut 15-45 a chytá normálně do 8 cm gumy a špička se ohýba při vedení sekne vše >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | Ne 10.5.2015 10:59:03

                                    Co Dragon HM80? >> Stránka diskuse

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda