Přívlač a dravci

NErik T - Profil | Ne 10.5.2015 10:46:53

Bachy >> rypeš? :-) >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | Ne 10.5.2015 10:36:17

    Chci šňůru !!! Jakou aby průměr odpovídal a aby si držela barvu a tvar. >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | Ne 10.5.2015 10:34:38

      Záběr ucítím ne? Nástrahu cítit nemusím a co ta velikost navijáku utáhne to? >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | Ne 10.5.2015 0:38:22

        Matroš >> na pletenku 0,18-20mm se obávák že bych si asi nezachytal to bude v reálu lano jako prase měl jsem 0,15mm a po nasáknutí stoho byla šnůra na prádlo. Takže max 0,10mm. >> Stránka diskuse

          NErik T - Profil | Ne 10.5.2015 0:14:06

          otoš >> gumy od 5-10cm a hlavy 1-7g a 7cm popery s vrtulkou.
          Na všechny dravce a velikost nevím takový profík nejsem abych věděl co vytáhnu >> Stránka diskuse

            NErik T - Profil | So 9.5.2015 22:30:47

            A co říkáte na kombinaci SG Bushwacker 243cm 10-40g a Daiwa ballistic ex 2500h a šňůry 0,10mm. >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | So 9.5.2015 22:16:00

              U nas nemáme takové fajn vody jak u váš na přehradě jak klesne voda je 10 metrů od břehu voda a samé bláto tam si tažku asi nepoložím a odkládat si tašku 10 metrů odemmetrůě a chytat to asi taky nene na malém travnatém rybníčku to problém nebude ale na přehradách to je trošku složitější. >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | So 9.5.2015 22:10:39

                Bachy >> nepiju >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | So 9.5.2015 22:07:58

                  afjee >> a co když chytám z vody? >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | So 9.5.2015 21:55:14

                    Docela se mi líbí tohle ale asi to nebude pro mě to pravé http://www.velka-ryba.cz/cs/batohy-tasky-obaly/6441​-brasna-savage-gear-roadruner-gear-bag.html
                    Tašky přes rameno mi taky moc nesedí při navazování se to sune dopředu a batoh to mi taky nesedí. Takže buď vestu nebo ledvinku abych měl okamžitý přístup ke všemu hlavně nástrahy abych měl po ruce. >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | So 9.5.2015 21:33:20

                      Nemůžete mluvit normálně? >> Stránka diskuse

                        NErik T - Profil | So 9.5.2015 21:24:23

                        Co nosíte na vláčku batoh, tašku přes rameno nebo vestu? Nevím pro co se rozhodnout. Nejlepší by byla nějaká ledvinka >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Čt 7.5.2015 17:08:33

                          Pedro1 >> bude za rok ;-) >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Čt 7.5.2015 15:28:17

                              NErik T - Profil | Čt 7.5.2015 2:44:27

                              4000 má 74cm to už by se dalo. >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | St 6.5.2015 20:10:41

                                A co ten převod od heliose u 30 na klíčku 64cm není to málo? >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | St 6.5.2015 19:45:57

                                  To je dilema u okumy by se mi líbilo mít 40 s hmotností 236g na to daiwa nemá jen se bojím o životnost jestli se po sezóně neodporoučí. Když byl vzal daiwu tam by mělo být vše ok. >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | St 6.5.2015 19:14:37

                                    Bachy >> nechci být sexy chci si krásně zatočit. >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | St 6.5.2015 18:46:32

                                      O tom nic nevím >> Stránka diskuse

                                        NErik T - Profil | St 6.5.2015 18:17:25

                                        MB >> šel bych do něho jen kdyby měl trošku nižší váhu jedině tu novou verzi ale ta už je moc dráha cca 7 tis. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda