Přívlač a dravci

NErik T - Profil | So 17.1.2015 18:24:10

Prodám přívlač výbavu vše ve stavu novém prut jako nový. Prut: Shimano Speed Master 240 M 10-30g jako nový cca 30 vycházek stále nošen v tubusu a pokaždé vyčištěn Naviják: Shimano Aero 4000 FA Spinning + Colmic X5000 0,20mm jednou u vody. Batoh: Shimano Yasei nový Gumáky: Shimano Tribal Čepka: Daiwa 3x krabice Plano přímo rozměr batohu plně wolbleru a gum vše nové Metr: Daiwa Nůž, peán, palička Rapala Podběrák CZ výroby na pstruhy a okouny + magnet. Karabinky Rapala A 3/4 kratasy Shimano Tribal atd. V případě zájmu mě kontaktuje přes SZ můžu vše pofotit nejraději bych to prodal complet cena 8300 vč. pošty. Původní cena přes 14 tis. >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | Po 24.11.2014 14:59:14

    Jarin >> takže opravdu bude ta 20g stačit jo? Na 20 hlavy a 10 kopyta na stojáků. >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | Ne 23.11.2014 10:32:46

      O záruku mi nejde něco si prostě musím vybrat pod stromek. >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | Ne 23.11.2014 9:57:40

        afjee >> před sezonou půjdu na mimorevír jinak 10 let na blank mě ten půl rok nezabije.
        2,70m 40g? >> Stránka diskuse

          NErik T - Profil | Ne 23.11.2014 9:30:28

          Tak už se blíží jezůsek tak už se musím rozhodnout Sportex black Pearl 2,40m 40g nebo 2,70m 20 nebo 40g. 20g hlava + 10cm kopyto. >> Stránka diskuse

            NErik T - Profil | Čt 6.11.2014 17:33:33

            Polčis >> mno rozhodnul jsem se pro BP 40g. >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | Čt 6.11.2014 15:35:20

              jaký průměr šnůry na gumovačku s 30g nástrahou. zvládla by to 0,10mm? >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | Út 4.11.2014 18:36:05

                Nebudu se hádat... >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | Út 4.11.2014 17:55:42

                  kaňka >> pruty za 50 eur mají titanium SIC. >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | Út 4.11.2014 17:23:16

                    Nemá ta daiwa r'nessa na to za kolik se prodává nekvalitní očka? >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | Út 4.11.2014 16:41:14

                      LucPav >> to je brutální rozdíl v ceně kolik stojí doprava 19 eur? >> Stránka diskuse

                        NErik T - Profil | Út 4.11.2014 8:12:11

                        LucPav >> hm docela jsou mě nalákal a v ČR nejde koupit? >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Po 3.11.2014 17:15:58

                          Matroš >> jn super. >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Po 3.11.2014 16:35:42

                            Co todle video Small stream Pike fishing GoPro HD: http://youtu.be/PHIe4xVRH0A moc tvrdé mi to nepřídje. >> Stránka diskuse

                              NErik T - Profil | Po 3.11.2014 14:39:10

                              nofish >> co tedy doporučíš. >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | Po 3.11.2014 14:21:22

                                Takže Carboflex Turbo, Black Pearl, Stream. Od nejměkčího po nejtvrdší? >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Po 3.11.2014 14:01:10

                                  vanuz >> včem se liší ten stream. >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Po 3.11.2014 13:59:32

                                    Jarin >> bohužel 20g se nedělá v 2,70m takže do toho prozatím nejdu. >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | Po 3.11.2014 13:54:33

                                      Rasto. >> proč od něho? Nechci použitý. >> Stránka diskuse

                                        NErik T - Profil | Po 3.11.2014 11:35:52

                                        Který byste doporučili na gumovačku 10-15g jig + kopyto 10-15cm.
                                        Daleké hody, candát,štika.

                                        Sportex Black Pearl 2,70m 40g
                                        Sportex Carboflex 2,70m 40g
                                        Daiwa Lexa Jigger 2,70m 8-35g
                                        Savage Gear Bushwhacker XLNT 258 20-60g
                                        >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda