Přívlač a dravci

NErik T - Profil | Ne 2.11.2014 7:19:30

P!F >> za kolik prodáš a jaký je rozdíl oproti černé perle >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | So 1.11.2014 18:40:33

    Tak co na gumy 8-10cm 10-15g jig. >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | So 1.11.2014 17:11:56

      Pedro1 >> do Shimana už nedělám. >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | So 1.11.2014 16:55:26

        Tak co tedy doporučujete za proutek abych měl z něho radost. V délce 2,70m na gumovačku všeho druhu. >> Stránka diskuse

          NErik T - Profil | So 1.11.2014 11:33:33

          Mno na mém prutě SpeedMaster 10-30g si myslím že 7g jig a 8cm kopyto je nad jeho síly. Prut je ohlý a je to takové silové navíjení >> Stránka diskuse

            NErik T - Profil | So 1.11.2014 10:32:05

            Denny >> podle vlasce/šnůry >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | So 1.11.2014 10:17:57

              Denny >> pohyb nástrahy si mužů nasvicit u břehu ne? >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | So 1.11.2014 7:48:28

                Chci takovou gramáž tak abych o nastraze při vedení nevěděl. Dejme tomu hlava+ kopyto 25g tak abych o ni nevěděl a cítil jen záběr a prut byl stále rovny a neohýbal se tak musí bý gramáž prutu 30+? >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | So 1.11.2014 6:33:57

                  Milan 66 >> do kterého. >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | Pá 31.10.2014 21:35:08

                    Máte někdo zkušenosti s proutky Savage Gear Bushwhacker XLNT? Uvažuji o 258 cm 20-60 g nebo 243 cm 15-50g na gumovačku hlavy 15g+ gumy od 8+. >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | Út 28.10.2014 13:30:47

                        NErik T - Profil | Út 28.10.2014 11:41:50

                        Polčis >> chci něco delšího a gramáž + >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Út 28.10.2014 8:14:48

                          Prodám skvělý prut Shimano SpeedMaster 240 AX M 10-30g jako nový málo používaný, po každé vycházce vyčištěný. Cena 1300 vč. pošty nebo osobně. Zájemci pište SZ. >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Po 21.7.2014 14:53:18

                            Předevčírem ujela štika 50+ s rapalou v pysku. Chycena za krajíček zadního 3 háčku. Důvod otevřená karabina. >> Stránka diskuse

                              NErik T - Profil | Čt 3.7.2014 18:52:44

                              Jouricek >> jasně:) >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | Čt 3.7.2014 16:59:13

                                Georgino >> drž pec socine ;-) >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Čt 3.7.2014 16:41:35

                                  Lanko je zbytečnost a hlavně otrava >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Čt 26.6.2014 18:05:20

                                    afjee >> tak ja prubnu tu 0,30mm >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | Čt 26.6.2014 17:59:56

                                      afjee Jen gumy 9-10,5cm a brali ti na takové lano? :D Jinak navázat to není asi žádná sranda co? >> Stránka diskuse

                                        NErik T - Profil | Čt 26.6.2014 17:49:30

                                        Chci chodit na candoše. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda