Přívlač a dravci

NErik T - Profil | So 5.4.2014 16:22:17

Hoši měli jste pravdu. >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 18:17:00

    Rybkin >> a co jako! >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 17:59:38

      AR-C Spool :
      Nová konstrukce cívky s okrajem cívky ve tvaru V umožňuje odmotávání vlasce z navijáku v menších smyčkách, což se projevuje v mnohem delších a přesnějších náhozech. Cívka AR-C minimalizuje nebezpečí zamotańí vlasce. >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 17:48:24

          NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 17:45:17

          Víc už to nejde. >> Stránka diskuse

            NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 17:24:58

            Rybkin >> jsi normální? >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 17:22:34

              Rybkin >> cívka je plná! >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 17:14:03

                minatrix >> 346g vč návinu. >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 16:42:37

                  minatrix >> ano převážil! >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | Čt 3.4.2014 16:17:40

                    Zdar šulinci :) >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | St 2.4.2014 16:23:28

                        NErik T - Profil | St 2.4.2014 3:16:26

                        Je tam toho akorát. >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Út 1.4.2014 19:47:03

                          Naviják Shimano Aero 4000FA Spinning a vlasec Colmic X5000 0,20mm cívka je mělká. >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Út 1.4.2014 18:35:47

                              NErik T - Profil | Út 1.4.2014 18:33:08

                              kdo uhádne o jaký jde vlasec?:D >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | So 29.3.2014 0:08:38

                                Éčko:-) >> ty mi zase příjdeš moc chytrej >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Pá 28.3.2014 10:12:50

                                  Co vy šupáci :D >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Pá 28.3.2014 0:07:39

                                    Nejkrásnější naviják na trhu.Daiwa naviják bych si v životě nekoupil jen prut možná. Už se těším na ty daleké hody a vy si to házejte pod nohy. >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | Pá 28.3.2014 0:04:48

                                        NErik T - Profil | Čt 27.3.2014 10:07:32

                                        P!F >> a co říkáš, všiml SIS toho plastu pod cívkou?

                                        Jinak mi odepsali ze servisu a napsali že je to tam na volno takže to má každý servis tohohle kousku vyjde na 300 Kč. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda