Přívlač a dravci

NErik T - Profil | Čt 27.3.2014 0:11:58

P!F >> Ide perfektně chod super. Minimální ale opravdu minimální vůle kličky. Ta stříbrná je nejpeknější. Hlasitá brzda.

Psal jsem na servis, tak jsem zvědav jak se mi k tomu vyjádří. Jinak kdo by měl možnost si ho v obchodě omacat tak ať to vyzkouší a dá vědět. >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | St 26.3.2014 9:33:59

    u.x.a. >> bylo na čase. >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | St 26.3.2014 8:45:46

      Za mě je to zase jeden s nejkrásnějších navíc na trhu. Jinak to nebo poslední kousek, bude to mít takhle asi každý kousek. >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | St 26.3.2014 0:17:24

        Shimano Aero 4000 FA Spinning

        Maximální spokojenost. Jen opět ten prstenec pod cívkou se netočí asi jak by měl. Dělá jakoby osmičku na kole. >> Stránka diskuse

          NErik T - Profil | Po 24.3.2014 9:57:17

          Aero objednáno správná verze a ve 100% pořádku. >> Stránka diskuse

            NErik T - Profil | Ne 23.3.2014 17:54:23

            Pedro1 >> Catanu bych bral je to kvalita ne? >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | Ne 23.3.2014 17:37:56

              MB >> ne ale zítra ho objednán jen co mi prodejce odpoví. >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | Ne 23.3.2014 17:32:31

                  NErik T - Profil | Ne 23.3.2014 17:24:51

                    NErik T - Profil | Pá 21.3.2014 16:43:23

                      NErik T - Profil | Pá 21.3.2014 7:35:46

                      Pedro1 >> Ne Sustain >> Stránka diskuse

                        NErik T - Profil | Čt 20.3.2014 17:47:16

                        AvidEye >> co meleš? >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Po 17.3.2014 16:01:42

                          AvidEye >> nejsou chechtáky. >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Po 17.3.2014 14:24:16

                            AvidEye >> ano >> Stránka diskuse

                              NErik T - Profil | Po 17.3.2014 13:58:16

                              Než vypláznu peníze tak si ho osahám, jinak je to obchod kde chodím docela často osobně nakupovat.Takže jim věřím. >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | Po 17.3.2014 13:50:22

                                Pedro1 >> takže vše co je poslední je špatné? >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Po 17.3.2014 13:46:10

                                  Rezervovaný poslední Sustain :) >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Po 17.3.2014 9:46:29

                                    Penízky za Aero na účtě:) >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | Po 17.3.2014 7:18:39

                                      Milan 66 >> Jaké. >> Stránka diskuse

                                        NErik T - Profil | Ne 16.3.2014 21:44:29

                                        Bry stále váhám jestli aero nebo sustain >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda