Přívlač a dravci

NErik T - Profil | Čt 13.3.2014 17:22:57

Pedro1 >> ještě nemám doma ani peníze za Aero :D >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | St 12.3.2014 19:35:27

    Reznik76 >> nejsme >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | St 12.3.2014 18:20:23

        NErik T - Profil | Út 11.3.2014 16:50:54

        Sunstain to je naviják Biomaster kdo by chtěl takový těžký naviják a jen 7 ložisek :D navíc vypadá laciné jak nějaká Daiwa >> Stránka diskuse

          NErik T - Profil | Út 11.3.2014 16:40:45

            NErik T - Profil | Út 11.3.2014 16:38:25

            Pedro1 >> ano Sustain 4000 FG >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | Út 11.3.2014 16:37:56

              Reznik76 >> chytil jsem za vycházku 10 štik a nic za celou sezónu mi to ani jedna neurafla. >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | Út 11.3.2014 16:26:56

                Na gumy není lano přeba :) >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | Po 10.3.2014 18:08:11

                  Pedro1 >> ne jsi tululim? >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | Po 10.3.2014 17:51:45

                    MB >> klasické aero už nechci když jsem viděl ten feeder tak jsem se pobál možná jen vadný kus, určitě. Když už Aero tak AR-C CI4+ asi si ho koupím příští sezónu na boldy. Susteina vemu na štiky okouny a candoše. Na zahraničních stránkách píší že má převod 6:2:1 a na našich stránkách 4:8:1 tak jsem zmatený. >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | Po 10.3.2014 17:09:52

                      Hugo Fisher >> ale notak nebuď škaredý v angličtině stačí >> Stránka diskuse

                        NErik T - Profil | Po 10.3.2014 17:04:31

                        MB >> vracel jsem Aero Match a Feeder a chtěl jsem Spinning >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Po 10.3.2014 16:10:45

                          Nenašla by se někde recenzička na Sustain? >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Ne 9.3.2014 20:14:04

                            Pedro1 >> 3400? >> Stránka diskuse

                              NErik T - Profil | Ne 9.3.2014 20:07:37

                              Hugo Fisher >> za kolik jsi ho koupil a kterou sezónu už slouží. >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:57:19

                                Hugo Fisher >> díkes moc. Jsem Rozhodnuty. Ikdyž na boleny to asi nebude to pravé ale zkusim tuhle sezónu. A na příští sezónu to začne nanovo výběr navíc na boldy.:D >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:44:21

                                  Piskořík >> a co ta vůle kličky. >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:42:42

                                    afjee >> už jsem byl informován kamarádem >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:32:20

                                      Piskořík >> no to bych prosil za ty prachy opravdu má 4:8:1 převod a na klíčku dá 77cm? Je lepší jak biomaster? >> Stránka diskuse

                                        NErik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:26:31

                                        Piskořík >> zdarec, tak co by jsi řekl o Sustain 4000 >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda