Přívlač a dravci

Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:25:18

afjee >> má převod 4:8:1 ne? >> Stránka diskuse

    Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:19:51

    Já už ho jednou držel v ruce a prodavač říkal že sustain nemá žádnou vůli kličky je to pravda? >> Stránka diskuse

      Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:17:04

      afjee >> proč >> Stránka diskuse

        Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 19:09:35

        A u Sustainu převod nevadí? >> Stránka diskuse

          Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 18:41:38

          abu jelito >> zdarec jakou máš velikost. >> Stránka diskuse

            Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 18:11:13

            Jaké velikost 4000? >> Stránka diskuse

              Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 17:48:43

              Jaký je rozdíl mezi Stradic 4000 CI4+ F a FA vidím rozdíl jen v ceně a možná vzhledhttp://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/21-1-navij​aky/28-2-predni-brzda >> Stránka diskuse

                Erik T - Profil | Ne 9.3.2014 17:31:25

                Co ten Sustain je good? >> Stránka diskuse

                  Erik T - Profil | So 8.3.2014 12:55:58

                  zander80 >> mám proč se ptáš chceš půjčit něco aby ses klepnul? >> Stránka diskuse

                    Erik T - Profil | So 8.3.2014 9:55:29

                    Experti a co Sustain FG 4000 >> Stránka diskuse

                      Erik T - Profil | So 8.3.2014 0:20:29

                      Ty vele co mi to radíte Exceler Z to je vtip ne?:))))) >> Stránka diskuse

                        Erik T - Profil | Pá 7.3.2014 10:46:28

                        P!F >> mno zatím jediný návrh co jsem slyšel byl Shimano Biomaster který stojí cca 6 tis. Já hledám něco do 4 tis. Buď Stradic 4000 CI4+ nebo ten Aero Dynamics ten by se mi zamlouval nejvíc ale nikde není spal jsem dodavateli Jestli ho maj. >> Stránka diskuse

                          Erik T - Profil | Pá 7.3.2014 10:02:17

                          P!F >> řekni mi ty chytrej co mi poradili Biomaster? >> Stránka diskuse

                            Erik T - Profil | Pá 7.3.2014 9:57:14

                            P!F >> co je to >> Stránka diskuse

                              Erik T - Profil | Pá 7.3.2014 9:39:12

                              Nový adept Shimano Aero DYNAMICS. V katalogu je jako novinka u nás jsem ho nenašel >> Stránka diskuse

                                Erik T - Profil | Pá 7.3.2014 8:40:13

                                minatrix >> Ceny jsou slabé jinak od nich už jsem si objednával batoh. >> Stránka diskuse

                                  Erik T - Profil | Pá 7.3.2014 8:32:44

                                  Éčko:-) >> měl jsi ho v ruce? >> Stránka diskuse

                                    Erik T - Profil | Čt 6.3.2014 9:29:57

                                    Není někde nějaká recenze na Stradic CI4+? docela o něm uvažuji. >> Stránka diskuse

                                      Erik T - Profil | Čt 6.3.2014 9:27:53

                                      Reznik76 >> ale ty ceny padali dolů:) >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda