Přívlač a dravci

NErik T - Profil | Čt 6.3.2014 8:19:55

minatrix >> mno měl jsem vyhlídnuty jeden ale neposílá do ČR.Takže to kašlu >> Stránka diskuse

    NErik T - Profil | Čt 6.3.2014 0:04:07

    Jako že na tom ebay se ceny mění co den. >> Stránka diskuse

      NErik T - Profil | St 5.3.2014 10:13:55

      Pedro1 >> ještě jsem se chtěl zeptat ohledně toho czechebay opravdu si berou cca 5% nikde to není psano >> Stránka diskuse

        NErik T - Profil | St 5.3.2014 0:35:18

        pojede te se někdo podívat do Brna na výstavu? >> Stránka diskuse

          NErik T - Profil | Út 4.3.2014 10:51:12

          mir999 >> Shimano SpeedMaster AX 240 M >> Stránka diskuse

            NErik T - Profil | Út 4.3.2014 10:47:24

            A proč ne tu CI4+ ta má u 4000 váhu cca 260g >> Stránka diskuse

              NErik T - Profil | Út 4.3.2014 10:45:02

              Hugo Fisher >> důvod?306g je balada. >> Stránka diskuse

                NErik T - Profil | Út 4.3.2014 10:32:41

                Tak hoši který
                Shimano Aero 4000 FA Spinn
                Shimano Stradic 4000 FJ
                Shimano Strašic 4000 CI4+ FA
                Na Gumy 5-13cm a woby 7-9cm na boleny. >> Stránka diskuse

                  NErik T - Profil | Út 4.3.2014 9:53:20

                  Do se tomu ebay věřit? >> Stránka diskuse

                    NErik T - Profil | Út 4.3.2014 9:39:56

                    Pedro1 >> hej to fakt ne tolik peněz nedám a hlavně nemám jinakhttp://m.ebay.com/itm/121287765027?nav=SEARCH 2000kč? >> Stránka diskuse

                      NErik T - Profil | Út 4.3.2014 9:33:43

                      Pedro1 >> Díky zajímavé. >> Stránka diskuse

                        NErik T - Profil | Út 4.3.2014 9:31:54

                        Ještě pokukuji po Strašic CI4+ FA opět bez cívky náhradní převod 5:8:1 >> Stránka diskuse

                          NErik T - Profil | Út 4.3.2014 9:28:24

                          Chytám jen na gumy. Na woby jen boleny >> Stránka diskuse

                            NErik T - Profil | Út 4.3.2014 9:16:46

                            nofish >> ale nechápu proč se tak hodně řeší převod má to vliv na záběry? Jinak dívám se do katalogu Shimano a 4000FJ má převod 6:2:1 a bez náhradní cívky >> Stránka diskuse

                              NErik T - Profil | Út 4.3.2014 9:08:37

                              nofish >> opět stebou souhlasím >> Stránka diskuse

                                NErik T - Profil | Út 4.3.2014 8:58:01

                                Pedro1 >> aero 4:8:1 a Stradic 5:8:1 jaký je v tom rozdíl. >> Stránka diskuse

                                  NErik T - Profil | Út 4.3.2014 8:48:49

                                  P!F >> za 134 eur paráda jen neumím z ebay nakupovat >> Stránka diskuse

                                    NErik T - Profil | Út 4.3.2014 8:46:11

                                    Pedro1 >> 4000 má převod 5:8:1 co furt mas stémi převody >> Stránka diskuse

                                      NErik T - Profil | Út 4.3.2014 8:30:23

                                      Nevíte kde sehnat u nás Shimano Stradic 4000 FJ jen 2500 a 3000 jsou na Aquazone. >> Stránka diskuse

                                        NErik T - Profil | Út 4.3.2014 5:37:54

                                        Takže spinn nemají takže mi budou vracet peníze :( >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda